690 680 960

Mężczyzna oblał się benzyną i chciał podpalić. Udało się go obezwładnić

Dramatyczne zgłoszenie odebrały wczoraj wieczorem lubelskie służby ratunkowe. Mężczyzna oblał się łatwopalną substancją i chciał się podpalić.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek po godzinie 22 w podlubelskim Mętowie. Służby ratunkowe zostały powiadomione, że na jednej z posesji mężczyzna oblał się benzyną i usiłuje się podpalić. Ze względu na zagrożenie życia, na miejsce natychmiast skierowano straż pożarną z Mętowa i Lublina, zespół ratownictwa medycznego oraz policję.

Funkcjonariuszom prewencji udało się błyskawicznie obezwładnić mężczyznę. Został on przetransportowany do szpitala przy ul. Abramowickiej na badania. Ze względu, iż znajdował się pod wpływem alkoholu, noc spędził w izbie wytrzeźwień.

Dzisiaj będą z nim prowadzone dalsze czynności. Policjanci ustalają również szczegółowe okoliczności oraz przyczyny jego takiego zachowania.

50

52

53

(fot. lublin112)
2017-07-11 09:00:44

10 komentarzy

 1. Chciał zdążyć przed podwyżką jaką funduje nam dobra zmiana. A ponoć wystarczy nie kraść. Polska w ruinie.

 2. Może zimno mu było???

 3. .........................

  Obejrzał rejację miesięcznicy i ma dość dochodzenia do prawdy bo są coraz bliżej prawdy bo już zagraniczni eksperci pracujo mimo że wybuchła bomba trmobaryczna.

 4. Juz nawet w spokoju nie mozna sie podpalic ;D

 5. Wiado kim jest ten facet?Z ktorej czesci Mętowa?

 6. Po co wam te głupie komentarze???nie wiadomo dlaczego chciał to zrobić ludzie mają problemy i nie potrafią sobie z nimi poradzić często właśnie dlatego robią takie rzeczy…to trzeba leczyć a nie żartować bo nie wiadomo jak może się skończyć następnym razem

 7. I po co przeszkodzili samobójcy. Odpowiedzialność z samego siebie każdy posiada. Chciał ze sobą skończyć, przeszkodzili mu, więc następnym razem rzuci się pod pociąg – chciał odejść sam, a tak zrobi jeszcze problem maszyniście.

 8. Trzeba było mu dac zapałki bo widać zapalarkę sobie zamoczył jak się oblewał, ktoś chce strzelić samobója to strzeli i nikt go nie upilnuje.

 9. Dobrobyt w Polandii mu zaszkodził…

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…