Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ogromny odzew mieszkańców, po bezczelnej kradzieży łańcuszka w autobusie. Sprawcy już ustaleni

Wystarczyło kilkadziesiąt minut od opublikowania materiału prezentującego bezczelną kradzież w autobusie, aby ustalić dane sprawczyni. Dłużej się zeszło z jej kompanem, jednak w godzinach wieczornych i jego dane były już znane.

Ogromne wzburzenie społeczne wywołał opisany przez nas w dniu wczorajszym czyn, jakiego dokonała dwójka młodych ludzi w jednym z lubelskich autobusów komunikacji miejskiej. Nie bacząc na to, że w pojeździe znajdowało się wielu pasażerów, jedna z kobiet zaczęła naradzać się ze swoim kompanem. Po chwili, gdy autobus znajdował się na ul. Orkana, odwróciła się w kierunku pasażerki, która siedziała za nią i zerwała jej z szyi złoty łańcuszek z zawieszką.

Następnie podeszła pod tylne drzwi autobusu, gdzie czekał już na nią mężczyzna. Pokrzywdzona chcąc odzyskać swoją własność podbiegła do nich, jednak została odepchnięta, zarówno przez mężczyznę jak i kobietę. Zaraz po tym drzwi autobusu otworzyły się i sprawcy uciekli w nieznanym kierunku.

Publikacja wizerunku sprawców, jak też nagrania z monitoringu, na którym dokładnie widać moment kradzieży, przyniosła natychmiastowy skutek. Zarówno do dyżurnego VII Komisariatu Policji, jak też do naszej redakcji zaczęły wpływać informacje na temat danych kobiety. Trochę dłużej zajęło ustalenie personaliów jej kompana, jednak w godzinach wieczornych, jego imię, nazwisko oraz adres zamieszkania były już znane.

Niestety, ale zarówno Violetta K., jak też Paweł T. ukrywają się przed funkcjonariuszami. Ani kobiety, ani mężczyzny nie było w miejscach ich zamieszkania. -Ustaliliśmy, że kobieta miała przebywać w jednym ze szpitali. Jednak kilkanaście godzin przed przybyciem funkcjonariuszy opuściła placówkę. Obecnie oboje są poszukiwani – poinformowano nas dzisiaj po południu.

Sprawców poszukują funkcjonariusze z VII Komisariatu Policji. Osoby, które znają ich miejsce pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu pod nr tel.: (81) 535-49-20 lub 997. Zapewniona jest całkowita anonimowość.

AKTUALIZACJA 15:00 11.07.2017

Policjanci zatrzymali sprawczynie kradzieży złotego łańcuszka w autobusie komunikacji miejskiej. Trwają poszukiwania jej kompana, to 32-letni mieszkaniec Lublina.

(fot. policja)
2017-07-09 13:29:33

115 komentarzy

  1. Nic im nie zrobia zawsze z duzej chmury maly deszcz

  2. Najlepszą karą by było jakby te wszystkie komentarze musieli odczytać publicznie przed kamerami Panoramy albo z ambony w niedziele na sumie w parafii w swojej wsi – szczególnie szanowna pani mogłaby sobie poczytać komentarza sławiące jej urodę i intelekt 🙂 Chociaż z drugiej strony to nie wiem czy takie bezmózgie ameby mają poczucie wstydu.

  3. Policja jest nie udolna dwa tyg szukali sprawcow jak ich zlapia to zaraz wypuszcza kpina

  4. Społeczność lublin 112 jednak trzyma fason, na Jotubie pod filmikiem już są wrzuty na konfidentów z wykopu itp.. odezwali się wieczni HWDPowcy i prawilne mordeczki co się Symetrii naoglądali.

  5. Czemu nie szukają dziewczyny, siedzącej obok? Przecież widać, ze była w zmowie i swoim zachowanie pomagała w ucieczce?

Z kraju