Ciężarówka po raz kolejny zablokowała ul. Nałęczowską. Drogowcy apelują o korzystanie z innych tras

Po raz kolejny ciężarówka utknęła na przebudowywanym odcinku ul. Nałęczowskiej. Ruch przez blisko godzinę był całkowicie wstrzymany.

Drogowcy, jak też inni kierowcy, którzy każdego dnia korzystają z ul. Nałęczowskiej, apelują do kierowców ciężarówek, aby korzystali z innych, alternatywnych tras przejazdu. Dzisiaj po południu po raz kolejny na przebudowywanym odcinku utknął samochód ciężarowy. Wszystko dlatego, że jezdnia jest zwężona do jednego pasa.

O ile małe auta radzą sobie bez większych problemów, to szerokie pojazdy mają problemy z przejazdem. Wystarczy, że auto zjedzie zbyt blisko krawędzi jezdni i pojazd zsuwa się na pobocze. Wtedy aby go wyciągnąć, konieczna jest interwencja ciężkiego sprzętu.

Dzisiaj musiała też interweniować policja. Przejazd został całkowicie zablokowany na kilkadziesiąt minut. Ruch odbywał się przez plac budowy, jednak momentalnie zaczęły tworzyć się ogromne korki.

(fot. lublin112)
2017-07-10 16:27:20

16 komentarzy

 1. To nie ciężarówka to daf.

 2. a do czego tam policja jak oni nie maja ciężkiego sprzętu do wyciągania a wystarczyło jedną koparkę z budowy podesłać i po kłopocie

  • jeśli był znak wjazdu dla ciężarówek to miała co robić… Taki znak powinien tam stać (nie jeżdżę i nie wiem czy jest) a nie „apele drogowców”.. mogą sobie w d… wsadzić! Jeśli nie było znaku to z odpowiadają drogowcy!!!

 3. To nie apele, o których mało kto wie, lecz odpowiednie oznakowanie tras dojazdowych może zapobiec takim niespodziankom. Tylko wyznaczenie objazdów dla ciężarowych może poprawić sytuację.

 4. Bo kierowcy ciężarówek to zwyczajni idioci o niskim poziomie inteligencji. Nawet na zrozumienie niektórych przepisów zabrakło. Co dopiero o zdolności logicznego myślenia czy odrobiny wyobraźni mówić….

  • Ano widzisz bystrzacho nie wszyscy kierowcy czytają fejsbuki i inne Internety. Pewnie wystarczyłoby odpowiednie oznakowanie zakazem i czytelnym objazdem i problemu nie ma. Ale po co sie wysilać.

  • Tym kierowcom nawet do piet nie siegasz dzieciaku

   • Wystarczy, że zarabiam 100 razy więcej niż te nieuki

    • I zarobki mają być wyznacznikiem inteligencji? Widać po Twojej wypowiedzi, że jesteś wielce uczony…

   • Może nie sięgam, ale na pewno nie zostaję na czerwonym świetle na środku skrzyżowania, bo umiem ocenić czy przejadę przez nie czy nie, a ci „geniusze” z ciężarówek i tirów ciągle blokują skrzyżowania, tacy świetni kierowcy!

 5. Ciężarówki omijają płatne odcinki obwodnicy i tyle…

 6. Jak już to ta ciężarówka wyjeżdżała z ulicy Cisowej. A ze Budimex rozkopal skrzyżowanie ro się nie wyrobił

 7. Sam jesteś idiotą,popatrz na zestaw i rusz głową, może przyjechał tam po jakiś zepsuty sprzęt typu koparka. I wracaj do swojej nudnej pracy jako kelner albo sprzedawca za mniej niż 2 tys..

 8. Zanim coś napiszecie, ruszcie trochę głową i pomyślcie o ciężarówkach wyjeżdżających z pobliskiej firmy transportowej/serwisu, skąd nie da się inaczej wyjechać. Widać jak na dłoni, kto odznacza się tutaj niskim poziomem inteligencji.

 9. Jada ta droga tez ciezarowki z drewnem (np wspaniala zielona tatra,ktora czesto tam widze)i bez problemu pokonuja piaszczyste lub blotniste pobocze,wiec powinien byc tylko zakaz dla pojazdow,ktore nie radza sobie w takich warunkach.

 10. szerokości kolego

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą