W piątek przed południem na al. Tysiąclecia bmw uderzyło w metalowy słup latarni. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Nasz czytelnik zamieści w serwisie YouTube nagranie groźnej sytuacji drogowej z udziałem pojazdu komunikacji miejskiej. Jak pisze, gdyby nie jego przytomna reakcja doszłoby do wypadku.
Deszczowa pogoda nie odpuszcza. W piątek w regionie należy liczyć się z obfitymi opadami, lokalnie pojawią się burze, niewykluczone są także opady gradu. Województwo lubelskie zostanie podzielone na dwie strefy, cieplejszą i chłodniejszą.
W czwartek, pomimo deszczowej aury, Lubelskie Klasyki Nocą otworzyły nowy sezon cyklicznych spotkań miłośników starych pojazdów. Na parkingu przy Arenie Lublin spotkała się także grupa Low Lublin zrzeszająca właścicieli nisko zawieszonych samochodów z całego województwa.
W najbliższą niedzielę 30 kwietnia nad Zalewem Zemborzyckim dobędzie się spotkanie miłośników modeli RC. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych tą tematyką oraz posiadających zdalnie sterowane modele.
Jak co roku przed majowym weekendem zwiększona zostanie liczba autobusów kursujących w rejon Zalewu Zemborzyckiego. Pasażerów czekają też inne zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.
II Międzynarodowy Piknik Lotniczy "Lotnicze Depułtycze" wchodzi w ostatnią, najbardziej gorącą i stresującą fazę. Organizatorzy dopinają już program imprezy, zdradzili nam też część z przygotowywanych atrakcji.
Jutro w skansenie otwarta zostanie nowa wystawa, na której prezentowane będą zabytkowe przedmioty z różnych dziedzin aktywności mieszkańców Lublina. Jest to jeden z elementów obchodów 700-lecia miasta.
W czwartek po południu na ul. Wojciechowskiej doszło do zderzenia dwóch aut. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Udało się uratować życie kobiety, która wczoraj wypadła z trzeciego piętra jednego z lubelskich szpitali. Doznała ona wielu obrażeń, jednak jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Wczoraj na ul. Stefczyka w Lublinie podjechał bus straży miejskiej, który przywiózł kozę. Okazało się, że zwierzę błąkało się po mieście.
W najbliższy piątek odbędzie się koncert dedykowany choremu Marcinowi Hemperkowi. Nastolatek wymaga wsparcia finansowego na rehabilitację oraz sprzęt, który ułatwi mu powrót do zdrowia.
Dwóch 19-latków wpadło w ręce biłgorajskich policjantów podczas podlewania konopi indyjskich. Mężczyźni założyli uprawę w pustostanie, do którego nielegalnie doprowadzili zasilanie w energię elektryczną.
W czwartek po południu na ul. Wyzwolenia doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W rejonie skrzyżowania z ul. Głuską przez kilkadziesiąt minut występowały spore utrudnienia w ruchu.
Lubelscy policjanci zatrzymali sprawcę tragicznego wypadku w miejscowości Wysokie. Mężczyzna po potrąceniu pieszego uciekł z miejsca zdarzenia. Do policyjnego aresztu trafiła też jego 20-letnia znajoma, która pomagała ukryć samochód.