Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Elizówka: Hazard prosto z walizki w lokalu na terenie giełdy

Takiej formy hazardu funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej i Policji z Lublina nie widzieli. Na giełdzie w Elizówce mundurowi zarekwirowali dwa walizkowe automaty do gier hazardowych.

W minioną niedzielę funkcjonariusze KAS oraz policjanci ujawnili w jednym z lokali na terenie giełdy w Elizówce walizkowe automaty do gier hazardowych.

– W jednym z działających na terenie giełdy lokali funkcjonariusze przyłapali obsługę na nielegalnym udostępnianiu gościom możliwości udziału w grach hazardowych. Jak się okazało, nieznane dotąd funkcjonariuszom automaty, mieszczące się w walizce, były włączane wyłącznie w godzinach nocnych. Obsługa w zamian za pieniądze nabijała punkty kredytowe i wypłacała wygrane – informuje Marta Szpakowska rzecznik Krajowej Administracji Skarbowej w Lublinie.

Mundurowi zabezpieczyli dwa urządzenia służące do gier hazardowych i wszczęli postępowanie w tej sprawie, które prowadzi Lubelski Urząd Celno-Skarbowy.

2017-07-25 11:01:21
(fot. KAS)

21 komentarzy

 1. Jak zawsze w sytuacji kiedy to „wykryli i zabezpieczyli”, pojawia się pytanie: kto uprzejmie doniósł „komu trzeba”?

 2. I CO Z TEGO ZE WESZLI DO JEDNEJ BUDKI. W CHEŁMIE MASZYNY DZIAŁAJĄ W LOKALACH JAK DAWNIEJ TYLKO KOLOROWE ŚWIATEŁKA PRZED WEJŚCIEM ZNIKNĘŁY. POLICJA O TYM WIE I PRZEJEŻDŻA OBOK JAKBY NIGDY NIC. ZGŁASZANE BYŁO TO W URZĘDZIE CELNO- SKARBOWYM I CO… NIC… IDZIE ODSYP TAM GDZIE TRZEBA I SPRAWA ZAŁATWIONA. MYDLENIE OCZU TAKIMI ARTYKUŁAMI.

 3. Zapomnieli o tym Lublinku na parkingu z agregatem w Alfie

 4. cały ten Rynek Elizówka to 50 % SZARA STREFA , pseudo rolnicy i niby producenci co nie wystawiają faktur , a GDZIE sanepid ? , spożywka bez chłodni +30 , ryby i jaja prosto z podłogi , ale ŚWIEŻE bo od chłopa ! SMACZNEGO !

  • Uświadomię Cię iż rolnik sprzedający własne produkty nie musi mieć działalności gospodarczej jak zazdrościsz to zapraszam na wieś nikt Ci nie broni żyć na wsi produkować i sprzedawać. Po za tym pseudo rolnicy maja działalności gospodarcze ale nie każdemu muszą wystawiać fakturę bo nie każdy jej potrzebuje ale widać że nie masz żadnej orientacji w przepisach. Do tego ostatnio jest bardzo dużo kontroli skarbowych bo zbierają kasę na 500+ i uwierz nikt się nie wywinie bo Panie sprawdzają wszystko i wszystkich włącznie z Ukraińcami itp. A to że ryby i jaja sprzedają z podłogi to fakt ale to tylko wina braku nadzoru sanepidu a i tego kto wydał pozwolenie na sprzedaż takich produktów w takim miejscu.

   • uderz w stół , a nożyce brzęczą ! ILE jest kas fiskalnych ? , KTO daje paragony ?! , ILU zatrudnionych na czarno ? , KTO płaci VAT , podatki ?! .,a za +500 to się módlcie , bo tylko dzięki temu ta giełda jeszcze ciągnie . Gdyby były kontrole jak w sklepach ( sanepid , skarbowy itp. ) ,to połowa by dawno uciekła z rynku

    • Pasożycie najpierw poczytaj przepisy a potem się wypowiadaj. A tak btw to nikt Ci nie każe kupować na elizówce, możesz kupić „czyste świeże” jaja w supermarkecie

     • ..a Ja kupuję ” czyste świeże ” jaja w markecie ,ze stemplem , bo wiem że często zwroty marketowe sprzedają na giełdzie , ( może oglądałeś w TVN ? ) , a tych z giełdy ,bez stempla , co to niby ze ściółki , podane z zaplecza , wyschniete do połowy , to i pies nie jadł .

    • A tak poza tym to kontrole na rynku są

    • ale jazgot ,widać że „pasożyt” dobrze poinformowany , ale napisał prawdę ! . Wszystkie giełdy w Polsce są ” pod parasolem ochronnym ” jednej partii , dobrze zakorzenionej w rolnictwie i pochodnych branżach , i „samych swoich” kontrolują pozornie , jak sanepid , bo w halach jest niby klima i ok. +28 C. Nie ma co się burzyć na fakty które widać na co dzień , a że praca na rynku to ” ciężki chleb ” widać po ” bordowych” licach handlujących . pozdro . ps. W niedziele to się człowiek modli , a nie kupczy w Elizówce !

  • Od chipa to ty jesteś

  • Byłeś?! Widziałeś?! Może 20 lat temu. Codziennie tam jestem i nic z tego co piszesz nie potwierdzam. Z fakturami też nie masz racji, jedynie rolnicy na placu Ci takowej nie wypiszą. Ale hurtownicy albo kupcy Ci spokojnie wypiszą. Więc NIE OBRAŻAJ ciężko pracujących ludzi!

  • jeśli są jakieś wątpliwości proszę zobaczyć ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH – ODCINEK 237 pt. „Tadarassa, tadarassa” to nie jest łatwy chleb

  • Baba za kierownicą

   I co z tego, że sprzedają jaja z podłogi skoro pochodzą z kurzej pupki. Ale jako „miastowy” możesz o tym nie wiedzieć.

 5. Jeszcze gorzej jak prohibicja. Proponuję wydać jakieś poradniki, co można robić.

 6. dotad bedzie balagan ze wszystkim dopuki nie wejdzie dobra zmiana

 7. co wy gadacie na tej giełdzie to sami handlarzyny rolnika nie spotkasz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo