690 680 960

Zamiast skręcić, pojechała prosto. Auto spadło ze skarpy

Prawdopodobnie zasłabnięcie było przyczyną popołudniowego zdarzenia w Elizówce. Samochód osobowy wypadł z drogi, a następnie uderzył w bariery.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 12:20 w podlubelskiej Elizówce. Samochód osobowy wypadł tam z drogi. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki kobieta kierująca mazdą jechała od strony giełdy. Zjeżdżając z wiaduktu, zamiast skręcić w prawo lub w lewo, pojechała prosto. W wyniku tego auto wypadło z drogi, zjechało ze skarpy i uderzyło w barierę.

Kierująca pojazdem została przetransportowana do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że była trzeźwa.

Jak nas poinformowano, najprawdopodobniej przyczyną zdarzenia było zasłabnięcie kierującej. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają dokładne szczegółowe okoliczności zdarzenia.

IMG_20170725_123119

IMG_20170725_123217

2017-07-25_13.52.06

2017-07-25_13.53.07

2017-07-25 13:44:51
(fot. lublin112.pl)

16 komentarzy

 1. Taka śliczna mazda z epoki przed fordowską rdzą. Barbarzyństwo w czystej postaci.

 2. Pewnie nowe wzorki na pazurach hybrydowych odwróciły jej uwagę.

  • Trzeba czytać ze zrozumieniem: kierująca straciła przytomność. Może by tak trochę ruszyć pustą makówką? Pamiętaj głowa nie służy tylko do testowania szamponów…

   • picować każdy może nienajgorzej

    Czytał ale tyle wysiłku włożył w to, że stracił przytomność po szóstym zdaniu i po odzyskaniu jej dopadł klawiatury kompa i wklepał to co czytamy posługując się szczątkowym intelektem.

   • tam jest ostry zakret w lewo i dalej prosta a nie skret w lewo lub prawo.skret w lewo do dysa jest ok 100metrow dalej a skret w prawo na spoldzielczosci pracy ok300metrow .wiem bo czesto jezdze tamtedy.kobita zaladowala auto po dach a jechala jak na pusto i takie sa skutki .akurat na zakrecie by zaslabla …ta jasne.tam powinny byc barierki bo teraz to nic ale zima na oblodzonej jezdni nawet jadac powoli mozna sie tak wladowac.moim zdaniem gdyby jechala 30km/h na tym zakrecie to by nie zaslabla.

    • Miałem okazję tamtędy przejeżdżać. Też zdziwił mnie brak barierek przy tych skarpach. Aż nie do wiary, że zimą tak mało pojazdów te rowy zwiedza. Wszak to droga którejś tam kolejności zimowego utrzymania. Pani zasłabła zapewne po fakcie a nie przed. Jak by nie spóznione wyjście z progu lub za mała prędkość najazdowa to mogła by przez szyby przelecieć i wylądować z telemarkiem na drodze.

 3. Lubie To.

 4. Niestety faktycznie kierująca straciła przytomność.

  • No to powinna na zawsze stracić uprawnienia. Mój teść przewrócił się na chodniku w wyniku zasłabnięcia i odebrano mu uprawnienia.

 5. Beka z idiot bimmera

  Pewnie ktoś z frajerskiej rodziny bimmera. Bimmer gdzie te bmw e60 535d zdechło bo jakoś nigdy nikt Ciebie tym starym szrotem na mieście nie widział. Przestało już tobie się śnić?

 6. stara mazda jak stara szkapa ( bo furman pisał sms-a ) pojechała ” starą trasą ” na pamięć , oj dawno nie była na giełdzie , a tu niespodzianka – EKRAN , tylko czego przeżroczysty !

 7. jak wszystkie baby telefon podczas jazdy i to wszystko !!!!!!!””

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin