Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

BMW wypadło z drogi i uderzyło w słup energetyczny

Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia drogowego, jakie miało miejsce na lokalnej drodze w powiecie kraśnickim. Interweniowały służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 17 w miejscowości Ostrów Kolonia w gminie Wilkołaz w powiecie kraśnickim. Na drodze powiatowej nr 2724 relacji Rudnik Szlachecki – Ostrów dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca bmw kobieta straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało na pobocze a następnie wypadło z drogi. Następnie wjechało na plantację malin i uderzyło w betonowy słup energetyczny.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

60

62

(fot. nadesłane – Michał)
2018-04-01 18:41:03

66 komentarzy

 1. Do wszystkich komentujących w stylu „ta na pewno auto samo wypadło a słup był za szybki”. Auto prowadziła kobieta w ciąży która się nagle źle poczuła (każdy ma do tego prawo w końcu jesteśmy tylko ludźmi). Więc wasze głupie komentarze są tu zbędne i świadczą o waszej inteligencji, której nie macie.

  • Nie powinna w takim stanie prowadzić bo jak się już przekonała mogła się źle poczuć. W ciąży to częsty stan. Naraziła siebie i innych swoją głupotą

   • Przede wszystkim naraziła nowe życie. Co to będzie, jak w wyniku stresu, nowy Bimmer się narodzi?

 2. Pl głupotę to ty masz w głowie tak pisząc

  • Piękny przykład że brak wyobraźni czyli brak muzgu za kierownicą może doprowadzić do tragedii. Jesli tak będzie wychowywać dziecko to pewnie też skończy na słupie. Widać nie świadoma ciąża.

   • Reni czy jak ci tam .Po Primo to słownik sobie kup niedorozwoju ! Modlę się żeby tobie dzieci nie były pisane bo tacy ludzie to nawet na psa czy kota nie zasługują. Po mózg to sam/sama się zgłoś do mięsnego najlepiej kolejkę idź zajmij bo tak chociaż z 10 dag by ci się przydało

    • Polski katolitym modlę się … by innym było źle. Widać ze to nie modlitwa zjadła xxx mózg i masz pusto pod czachą.Reni ma w tym wypadku rację głupia matka rodzi głupie dzieci. Trzeba być niepelnosprawnym umysłowo by to samochód prowadził kierowcę. Bo niby zasłabła.

     • Głupiutkiego Arturka jeszcze głupsza mamusia urodziła. Brawo ty że miałeś się odwagę przyznać do niedorozwoju umysłowego

 3. klub przyjaciół prezesa

  Bimmer masz rację zawsze zwróci uwagę na siebie …… idiota tak trzymaj brawo TY …

 4. Jeżeli to kobieta w ciąży to od razu zwalnia ją to z jakiejkolwiek odpowiedzialności. Niech jeździ dalej może kogoś zabije – przecież ma prawo poczuć się gorzej. A druga sprawa (do tępogłowych obrońców) to skoro jechała z małą prędkością jak można ta rozbić auto jadąc wolno? Wiele widziałem – ale co najwyżej stałoby bmw z rozbitym na słupie przodem. Tu widzę trochę większą magię. Co to za matka która naraża swoje nienarodzone dziecko na ryzyko utraty zdrowia bądź życia?

 5. Może podpiszcie się ważniaki skoro tak intensywnie komentujecie sytuację.

  • Sam się podpisz co Twoja głupia baba?

   • Radmin Zamknij ryja szmaciarzu bo jak cię ku..a znajdę to ci tak prz….dole że cię własna matka nie pozna jak taki mocny jesteś to może ujawnisz jak się nazywasz hmm?

   • Uważaj żeby tobie się kiedyś jedynki nie rozeszły za ten żmijowaty jęzor . Pokomentujcie ważniaki z profilu fb .Co kur.. tchórze w portach pełno ? No dalej !!!

 6. Niestety mało inteligentni ludzie zawsze będą kierować się stereotypami, tak to już jest. Lecz czy chcecie czy nie marka BMW to zawsze będzie kawał pięknej motoryzacji….

Z kraju

Polityka i społeczeństwo