690 680 960

Zaśnięcie przyczyną groźnego wypadku na krajowej 19 (zdjęcia)

Znane są szczegółowe okoliczności wczorajszego zdarzenia drogowego na drodze krajowej nr 19. Na obwodnicy Kocka zderzyły się dwa pojazdy, jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek rano na drodze krajowej nr 19 w Woli Skromowskiej w powiecie lubartowskim, w ciągu obwodnicy Kocka. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów, dostawczego i ciężarowego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 48-letni kierujący samochodem marki Fiat Ducato jadąc w kierunku Radzynia Podlaskiego, nagle na prostym odcinku drogi uderzył w barierkę ochronną, odbił się od niej, a następnie najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Renault.

Jak ustalili policjanci, kierowca fiata zasnął za kierownicą w trakcie jazdy. Obaj kierujący byli trzeźwi. 48-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Radzyniu Podlaskim. Droga przez kilkadziesiąt minut była zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy.

Sprawca zdarzenia 48-letni kierowca fiata został ukarany mandatem za spowodowanie zdarzenia drogowego.

(fot. Policja Lubartów)

7 komentarzy

 1. Szkoda ze w busach nie ma nakazu montażu tachografów

 2. Kierowca fiata to ma szczęście, że wgl żyje, niezłe uszkodzenia auta.

 3. Na obwodnicy Kocka miałem kiedyś przypadek, że babka o mały włos mnie nie staranowała wyprzedzając ciężarówkę. Wyglądało to tak jakby myślała, że ma 2 pasy w jednym kierunku bo po wyprzedzeniu nie chciało jej się zjechać. Najgorsze, że nie było możliwości ucieczki bo bariery. Na szczęście w ostatniej chwili zjechała.

 4. Ma szczęście, że przeżył.

 5. Masakra, wiem co to znaczy przysnąć, teź mi się zdarzyło na A2, nie miałem siły dojechać na Orlen, ale się udało i kimałem z 2 h , do dziś widzę i pamiętam ten okres .

 6. Ktoś ma 0.51 promila i nieźle kontaktuje – utrata OC, odpowiedzialność karna. Ktoś jest tak zmęczony, że zasypia za kierownicą, więc jest na nogach ze 20 godzin i ma koncentrację jak przy 2 promilach- mandat karny, ważne OC.
  Z drugiej strony zawodowy kierowca w trasie może prowadzić tylko 9-10 godzin dziennie i przez 7h siedzi w kabinie i ogląda seriale, bo jedenasta godzina za kółkiem jest już śmiertelnie niebezpieczna… trzeźwy na pustej drodze w mieście przekroczę prędkości o 51km/h i całkiem tracę uprawnienia

  • Ja jechałem 16 godzin blisko i zdarzyło mi się przysnąć pod Legnicą… wiem jak to jest i pamiętam ten moment. Dodam tylko że nike jestem osobą cywilną i nie obowiązuje mnie tacho.

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…