Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Toyota ścięła sygnalizator i uderzyła w słup. Kierowca trafił do szpitala (zdjęcia)

Wczoraj przed północą na jednym ze skrzyżowań w Lublinie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Pojazd osobowy uderzył w słup trakcji trolejbusowej. Kierowca trafił do szpitala.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 23.30 na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Na zjeździe z ronda przy Gali samochód osobowy uderzył w słup trakcji trolejbusowej. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, policja oraz straż pożarna.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący toyotą obywatel Ukrainy zjeżdżał z ronda w kierunku zamku. Stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego auto wpadło w poślizg, a następnie sunąc bokiem staranowało sygnalizator sygnalizacji świetlnej i uderzyło w słup.

Kierowca toyoty trafił pod opiekę ratowników medycznych. Po opatrzeniu przetransportowano go do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, iż mężczyzna był trzeźwy. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

26 komentarzy

  1. Poprawa bezpieczęństwa na apkach banalnie prosta nawet o 90 procent !! Tylko polskie prawko !!! Ale rządzącym na tym nie zależy wcale

Dodaj komentarz

Z kraju