Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

To był kosztowny manewr. Nagranie trafiło na skrzynkę mailową policji (wideo)

Dzięki nagraniu od świadka, które zostało przesłane na skrzynkę „Stop Agresji na drodze”, policjanci z Chełma zidentyfikowali kierowcę volvo, który w rażący sposób złamał przepisy na przejściu dla pieszych.

Pod koniec lutego tego roku na ruchliwej ulicy Rejowieckiej w Chełmie doszło do zdarzenia, w którym kierowca samochodu marki Volvo przejechał przez przejście dla pieszych, na którym znajdowała się czwórka przechodniów, w tym dwoje małych dzieci.

Inny kierowca, który wcześniej zatrzymał się przed przejściem, zauważył niebezpieczeństwo i ostrzegł pieszych sygnałem dźwiękowym. Zachowanie kierowcy volvo zostało zarejestrowane przez świadka, który przesłał nagranie na skrzynkę „Stop Agresji na drodze”. Policjanci z Chełma otrzymali materiał dowodowy i udało im się zidentyfikować kierującego pojazdem widocznym na nagraniu.

Okazało się, że jest nim 29-letni mieszkaniec powiatu chełmskiego, który przyznał się do winy i został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych oraz otrzymał 15 punktów karnych. Policjanci opublikowali nagranie tego wykroczenia.

(fot. wideo Policja Chełm)

67 komentarzy

 1. Zygmunt z ulicy Zygmunta

  Najgorsze że głąb który wyznaczył przejście przez kilka pasów nie został ukarany. Więc bezpieczeństwo nie zostało poprawione.

  • Tak owszem wymaga to uwagi od kierowców większej, ale jaki byłby skowyt i wycie tych samych kierowców gdyby wszystkie drogi zaczęto zawęzać do jednego pasa przed każdym takim pdp. Nie licz na to że zlikwiduje się te pdp zastępując przejsciami nadziemnymi czy podziemnymi z windami dla twojej wygody. Piesi tak samo jak kierowcy są pełnoprawnymi ruchu drogowego i nie ma powodu zeby dla wygody kierowców utrudniać życie pieszym.

 2. Czy ktoś wie co to za s…wysyn jeździ czarnym MERCEDESEM C 63 AMG L7 KLCZ ?. Ten wysyn jeździ po centrom lublina dodaje gazu i strzela strasząc biednych Ukraińców którzy uciekli do nas przed wojną.

  • To przynajmniej pewnie jakoś brzmi, a na Czubach jakiś de-bil strzela kapiszonami BMW o 2 w nocy. Jak cie dorwę to będziesz cieniutko piał.

  • Jak ktoś to widzi to powinien nagrać i zgłosić na policję ważne aby były nr rej.. piesi powinni to robić bo cierpią najbardziej. Musimy razem pozbyc się tej motoryzayjnej zarazy

 3. CiekawskiGeorge

  Jaki donosiciel

 4. Pie…lony konfident !

  • Pie…lony to ten co strzela z tłumika i ma gdzieś mieszkańców.Niech weźmie swoją mamusie i tatusia i tak im zrobi jak będą głupie łby trzymać przy rurze wydechowej.

  • Prawy obywatel tego kraju który zna swoje prawa i nie zamierza godzic się na ich łamanie. BRAWO ON.

 5. Na każdego takiego, jak ten kierowca volvo trzeba donosić, może następnym razem się zastanowi i nie spowoduje wypadku. Kto wie, czy w ten sposób uratuje życie ktoś z twojej rodziny. Na pijanego kierowcę też byś nie doniósł? Mandaty za coś takiego powinny wynosić po 30 tysięcy.

  • Zygmunt z ulicy Zygmunta

   Na każdego trzeba donosić. Będziemy bezpieczni że ho ho

  • Myslę ze spokojnie mozna to nazywać nie donoszeniem tylko informowaniem o łamaniu prawa, informowaniem o stawarzanym zagrozeniu dla bezpieczenstwa innych, działaniem dla dobra społeczenstwa

 6. Konfidenctwo w modzie !!!

 7. Bardzo dobrze, piractwo trzeba tępić, to zwykly debil za kierownicą, co nie powinien miec prawa jazdy

 8. ups tzn pełnoprawnymi uczestnikami ruchu

 9. Bardzo agresywnie chodzący pieszy, powinni zapłacić minimum 30000zł kary.

Z kraju