Czwartek, 28 marca 202428/03/2024
690 680 960
690 680 960

To był dobry dzień dla Motoru Lublin. Piłkarze pokonali Hutnika Kraków (zdjęcia)

Niedziela była dobrym dniem obfitującym w zwycięstwa lubelskich drużyn sportowych. W meczu Hutnik Kraków – Motor Lublin, lepsi okazali się piłkarze Motoru, którzy wygrali 3 : 1 z krakowską drużyną.

Niedziela była pełna sportowych emocji najpierw lubelscy piłkarze wygrali z Hutnikiem Kraków 3:1, a potem nasi żużlowcy pokonali drużynę z Wielkopolski i na ich piersiach pojawiły się złote medale.

Motor Lublin w 12. kolejce 2. ligi gościł na krakowskim boisku, gdzie zagrał bardzo dobry mecz zakończony zwycięstwem. To był wymarzony debiut nowego trenera lubelskiej drużyny Goncalo Feio. Główne skrzypce w drużynie Motoru zagrał Rafał Król, który strzelił gola i zaliczył dwie asysty.

W 27. minucie piłkarze Motoru prowadzili już dwoma bramkami. Druga połowa przyniosła kolejną, trzecią bramkę lublinianom, a w doliczonym czasie gry krakowianie zmniejszyli stratę golem z rzutu karnego. Ostatecznie Motor wrócił z wyjazdu z 3 punktami. Dobra postawa piłkarzy Motoru nie zmieniła jednak kolejności w tabeli 2. ligi i nadal są oni na 18., ostatniej pozycji.