Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

To był dobry dzień dla Motoru Lublin. Piłkarze pokonali Hutnika Kraków (zdjęcia)

Niedziela była dobrym dniem obfitującym w zwycięstwa lubelskich drużyn sportowych. W meczu Hutnik Kraków – Motor Lublin, lepsi okazali się piłkarze Motoru, którzy wygrali 3 : 1 z krakowską drużyną.

Niedziela była pełna sportowych emocji najpierw lubelscy piłkarze wygrali z Hutnikiem Kraków 3:1, a potem nasi żużlowcy pokonali drużynę z Wielkopolski i na ich piersiach pojawiły się złote medale.

Motor Lublin w 12. kolejce 2. ligi gościł na krakowskim boisku, gdzie zagrał bardzo dobry mecz zakończony zwycięstwem. To był wymarzony debiut nowego trenera lubelskiej drużyny Goncalo Feio. Główne skrzypce w drużynie Motoru zagrał Rafał Król, który strzelił gola i zaliczył dwie asysty.

W 27. minucie piłkarze Motoru prowadzili już dwoma bramkami. Druga połowa przyniosła kolejną, trzecią bramkę lublinianom, a w doliczonym czasie gry krakowianie zmniejszyli stratę golem z rzutu karnego. Ostatecznie Motor wrócił z wyjazdu z 3 punktami. Dobra postawa piłkarzy Motoru nie zmieniła jednak kolejności w tabeli 2. ligi i nadal są oni na 18., ostatniej pozycji.

(fot. Motor Lublin)

11 komentarzy

 1. Piłkarze pokonali Hutnika Kraków, ale ani mleko, ani chleb nasz powszedni od tego nie jest tańszy
  O mięseczku nawet nie wspomnę

 2. Na zdjęciu 29 kwintesencja tego zespołu i ludzi, którzy tam chodzą. Zbydlęcony jest ten zespół już do granic możliwości. Z dzieckiem pójść się tam nie da przez tych patusów.

 3. zbydlecony to jestes ty,nikt cie tam nie zaprasza siedz przed kompem i wypisuj farmazony pajcu

 4. ??????????⬜⬜⬜⬜⬜⬜

  ????⬜⬜

 5. DZIĘKI MORDY! J60 BSNT HWDP!

 6. no to już teraz pozostaje tylko utrzymać fotel lidera….

 7. No sukces. Mecz na szczycie normalnie. Bójcie się h a m y do trzeciej ligi wracamy.

Z kraju