Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Staranował stojące przed światłami auto. Starszy mężczyzna trafił do szpitala (zdjęcia)

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, jaki miał miejsce wczoraj wieczorem w centrum Lublina. Zderzyły się tam dwa auta.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 19.00 na ul. Lipowej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Sztajna zderzyły się dwa samochody osobowe: opel i mercedes. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż oba pojazdy poruszały się ul. Lipową w kierunku al. Piłsudskiego. Kierowca mercedesa zatrzymał się przed skrzyżowaniem. Kiedy na sygnalizatorze pojawiło się zielone światło zaczął ruszać. W tym momencie w pojazd uderzył opel.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Kierujący oplem, starszy mężczyzna, trafił do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przez blisko trzy godziny występowały utrudnienia w ruchu.

11 komentarzy

  1. Ok Boomer.

  2. dlaczego redalcja nie zamieszcza nazwy miasta na zdjeciach w relacjach na samej gorze strony 112?

    • Przecież każdy artykuł jest przypisany do kategorii i opisany tagami. Nie wiemy o czym Pan\Pani pisze…

  3. Starszy mężczyzna z opla powinien pomyśleć nad sensem dalszej jazdy samochodem.

  4. Pytanie ? Starszy to w jakim wieku ? 50 , 60 ,80 czy może 100 latek. Jaki sens ma podawanie informacji wieku kierowcy.

  5. Po pierwsze to nie podawanie a jeżeli już to podawajcie w każdej informacji o kolizjach.

  6. Przepraszam oczywiście poprawnie to niepodawanie

  7. 79-latek, jest o tym kolejny artykuł z nagraniem. Ciekawie wyglądała jego jazda, więc pewnie to była jego ostatnia przejażdżka

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112