Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Piaski: Ciężarówka z fasolą wywróciła się na krajowej 17. Dwie osoby trafiły do szpitala

W piątek wieczorem na drodze krajowej nr 17 doszło do wywrócenia się pojazdu ciężarowego. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem około godziny 23, w Piaskach na drodze krajowej nr 17. Kierujący ciężarowym renaultem, jadąc od strony Krasnegostawu, na rondzie doprowadził do wywrócenia się pojazdu. Z części ładunkowej na drogę wysypał się ładunek fasoli. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły dwie osoby, kobieta i mężczyzna. Przez kilka godzin ruch w rejonie zdarzenia odbywał się ze sporymi utrudnieniami. Zablokowany był przejazd od strony Chełma w kierunku Krasnegostawu.

Informację o wypadku przekazał nam nasz Czytelnik – Dziękujemy!

2015-08-01 10:19:00
(fot. lublin112.pl)

7 komentarzy

 1. przy sprzątaniu piwa to tłum ochotników, a na szparagi chętnych brak. przecież sezon teraz – i z tartą bułeczką można zjeść.

 2. Wiklinowy nocnik

  hehe dziad z magnumki

  • Dla świadomości twojego pustego łba, Renault jest liderem sprzedaży aut dostawczych i ciężarowych, ale co taki dekiel jak ty może wiedzieć o pojazdach… zapewne nigdy nie siedziałeś za kierownicą, a jedyny środek transportu jakim jechałeś to hulajnoga z bocznymi kółkami.

   • Wiklinowy nocnik

    liderem moze i jest bo są najtańsze i dziady kupuja bo ich nie stać na scanie i volvo a potem płacz za renault dużo pali tepaku….

 3. Czasami się zastanawiam po co Ci moderatorzy siedzą tam i sprawdzają te komentarze? Po co dopuściliście komentarz tego idioty? Proszę mi to wyjaśnić…