Starsza kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych w Lublinie. Trafiła do szpitala.
W sobotę po południu doszło do zderzenia dwóch pojazdów dostawczych na rondzie przy makro. Kierowca jednego z nich trafił do szpitala.
W sobotę około godziny 15 w Elizówce doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Już pierwszego kwietnia (i to nie żart) rozpoczyna się nowy sezon turystyczny w naszym Muzeum. Trwają ostatnie, gorączkowe przygotowania, aby wszystkie sale wyglądały się wzorowo.
W Zamościu mieszkańcy miasta rozpoczęli akcję związaną z zapewnieniem większego bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Chcą żeby na rondach namalowano znaki kierunkowe.
Dzisiaj w nocy śpimy niestety o godzinę krócej. Zegarki przestawiamy z 2:00 na 3:00.
Dzisiaj przed południem dwa samochody zderzyły się na al. Solidarności w Lublinie. Dwie osoby trafił do szpitala.
W sobotę 29 marca i niedzielę 30 marca drużyny, reprezentujące firmy i samorządy z powiatu lubelskiego, Przemyśla i zaprzyjaźnionych rejonów z Ukrainy zagrają w Niemcach w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Lubelskiego.
Automobilklub Chełmski zaprasza do udziału w RallySprincie o Puchary Auto Euro. Impreza rozpocznie się w niedzielę 30 marca o godz. 12.00 na Torze Lublin.
Zaświeć się na niebiesko – pod takim hasłem Miasto Lublin włącza się w obchody Światowego Dnia Autyzmu. Inicjatywa realizowana jest w ramach zadań Miejskiego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego.
W piątek o godzinie 22:00 podczas patrolu stacji osobowej Łuków funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei, ujawnili że w pomieszczeniu dworcowej toalety ktoś zdewastował spłuczkę. Jak się później okazało wandal skradł również rower.
We wtorek inspektorzy WITD Oddział WI w Zamościu zatrzymali do kontroli w miejscowości Siennica Nadolna, poruszający się po drodze wojewódzkiej nr 812 samochód ciężarowy, należący do przewoźnika ukraińskiego. Kontrola wykazała, że ciężarówka była przeładowana.
Ekipa drogowców wzięła się za naprawę nawierzchni na ul. Bursaki. Ulica jest nieprzejezdna po tym jak załamał się asfalt.
Dopiero niedawno przyleciały a już można je zobaczyć w swoich gniazdach. Mowa o bocianach, które wracają z zimowisk. Jak tłumaczą mieszkańcy Roztocza, ten rok w porównaniu do poprzedniego ma być dobrym dla […]
Funkcjonariusze lubelskiej policji postanowili wreszcie zapewnić porządek w rejonie nowego centrum handlowego na Felinie. Jest duże ryzyko, że może dojść do poważnego w skutkach potrącenia.