Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na al. Solidarności. Poważne utrudnienia w ruchu

Dzisiaj przed południem dwa samochody zderzyły się na al. Solidarności w Lublinie. Dwie osoby trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 11-tej na skrzyżowaniu al. Solidarności z Sikorskiego w Lublinie. Wg wstępnych ustaleń oba pojazdy jechały al. Solidarności, kierujący skodą jechał od strony al. Warszawskiej i wykonywał manewr skrętu w lewo w ulicę Ducha. Nie zachował jednak należytej ostrożności i wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym w kierunku Warszawy fiacie.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, karetki pogotowia ratunkowego oraz policja i nadzór ruchu MPK. Dwie osoby, kierowcy obu pojazdów, zostali przewiezieni do szpitali. Byli przytomni i jak wstępnie wiadomo nie doznali oni poważniejszych obrażeń ciała. Funkcjonariusze lubelskiej drogówki ustalili że obaj kierowcy byli trzeźwi.

W miejscu gdzie doszło do wypadku występują poważne utrudnienia w ruchu. Całkowicie zablokowany jest wyjazd z ulicy Ducha w al. Solidarności, ruch kierowany jest objazdem przez ulicę Północną do al. Kompozytorów Polskich. Również przejazd al. Solidarności w kierunku Warszawy odbywa się z utrudnieniami. Zablokowane są oba pasy jezdni. Tworzą się spore korki. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 13.tej.

Informację o wypadku otrzymaliśmy na nasz telefon alarmowy. DZIĘKUJEMY!

Wypadek na al. Solidarności. Poważne utrudnienia w ruchu

(fot. lublin112)
2014-03-29 12:01:36

8 komentarzy

 1. Jak widać, najbardziej pożądaną postacią był ten kurdupel z Nadzoru Ruchu MPK.

 2. No wreszcie się doczekałem na lublin112 Sławka na służbie 😉

 3. Czyżby dwa policyjne tajnos agentos

  • co to za teorie spiskowe ?
   policjanci z wydziału kryminalnego w nieoznakowanym radiowozie i dziwnym trafem zawinił kierujacy skodą …

 4. równi i równiejsi jak zawsze…

 5. Nie brał udział w tym zdarzeniu żaden radiowóz nieoznakowany funkcjonariuszy operacyjnych, więc skończcie te teorie spiskowe.

 6. o nieoznakowana octavia i nieoznakowane bravo ciekawe…

 7. szkoda że się nie strzelili w jakiś dzień na tygodniu w okolicach godziny 16stej. Korek pewnie sięgał by do Felina:) a zdjęcie nr.6 to jakaś sugestia?