Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Niemce: III Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Lubelskiego

W sobotę 29 marca i niedzielę 30 marca drużyny, reprezentujące firmy i samorządy z powiatu lubelskiego, Przemyśla i zaprzyjaźnionych rejonów z Ukrainy zagrają w Niemcach w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Lubelskiego.

W otwartych dla publiczności zawodach zapowiedziało udział 12 drużyn. Oprócz drużyn zagranicznych do rywalizacji, która będzie się odbywać w dwóch halach sportowych, przystąpią reprezentacje Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie, Powiatu Przemyskiego, gmin Bychawa, Głusk, Niemce i Wólka, Lokalnej Grupy Działania „Kraina Wokół Lublina”, firmy „Perła Browary Lubelskie” i „Skarbek” Bogdanka oraz zespół Powiatu Lubelskiego, którego liderem będzie starosta Paweł Pikula. Poprzednie zawody drużyna powiatowa zakończyła na czwartym miejscu.

-Tym razem uda się wskoczyć na podium i zapowiada się ambitna walka do ostatniej piłki – mówi kapitan zespołu Tomasz Banaszek.

Sobotnie eliminacje będą się odbywać w czterech grupach, a w niedzielę 30 marca najlepsze drużyny zagrają o miejsca na podium. Zespoły, które na nim staną otrzymają puchary, a zawodnicy pamiątkowe medale.

Patronatem sportowym imprezy, która organizuje Powiat Lubelski, jest jeden z najlepszych klubów siatkarskich w Polsce „Jastrzębski Węgiel.

Niemce: III Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Lubelskiego

2014-03-29 10:41:53
(fot. mat. organizatora)

Jeden komentarz

  1. Szkoda tylko że mieszkańcy tej miejscowości dowiadują się o takiej fajnej imprezie z internetu tj. lublin112.pl. Zero plakatów informacji dla ludzi z zewnątrz… szkoda

Z kraju

Polityka i społeczeństwo