Za jazdę w stanie nietrzeźwości, naruszenie nietykalności cielesnej interweniujących funkcjonariuszy, kolizję drogową oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej będzie odpowiadał przed sądem 24-letni mieszkaniec gm. Mełgiew.
Dzisiejszej nocy, po powrocie z ogniska, zmarł w domu 19-letni mieszkaniec gm. Serokomla. Decyzją prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji.
Ponad 2 promile alkoholu miała w organizmie 40-letnia mieszkanka Świdnika, która w minioną sobotę kierując nissanem spowodowała kolizję z innym pojazdem. Razem z nią podróżowały cztery osoby, które również były nietrzeźwe.
Mężczyzna na przejściu dla pieszych ns ul. Łukasińskiego w Zamościu potrącił 70-letnią kobietę. Ranna z urazem kręgosłupa przewieziona została do szpitala. Sprawca wypadku następnego dnia sam zgłosił się na policję.
Wieczorem strażacy interweniowali na ulicy Zbożowej w Lublinie. Paliło się w jednym z budynków.
Przez blisko rok do pogorzeliska miał dostęp każdy, pomimo ryzyka zawalenia bawiły się tam nawet dzieci. W końcu ustawiono ogrodzenie.
Dwa samochody osobowe zderzyły się po południu w Lublinie. Dwie osoby trafiły do szpitala.
Policja przyjmuje już pierwsze zgłoszenia przypadków kradzieży w Felicity. Wpadła notoryczna złodziejka, która przyjechała aż z Przeworska.
Lubelscy policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 23 marca o godzinie 18.27 przy ul. Jana Pawła II. Kierujący samochodem bmw potrącił 14-letnią pieszą na przejściu dla pieszych.
Zrobiło się ciepło i podpalacze traw oraz nieużytków znów dali o sobie znać. Duży pożar wybuchł Lublinie przy ul. Poligonowej.
Dzisiejszej nocy doszło do kolejnego wypadku na naszych drogach. Tym razem skutki były tragiczne.
Dzisiejszej nocy nad jeziorem Piaseczno spłonął domek letniskowy. W środku znaleziono dwie osoby.
W sobotę około godziny 21 na drodze krajowej nr 19 doszło do wypadku z udziałem dwóch aut osobowych. Jedna osoba trafiła do szpitala.
W sobotę wieczorem na ul. Osmolickiej doszło do potrącenia kobiety przebiegającej przez jezdnię. Piesza w ciężkim stanie trafiła do szpitala.
Pracujący kilometr pod ziemią górnik wystąpił w programie tv z własną interpretacją piosenki „Kolorowe Sny” Internet oszalał na jego punkcie.