Dzisiaj późnym wieczorem wybuchł pożar w jednym z lubelskich wieżowców. Mieszkańcom zagrażał gęsty dym.
Na mail alarmowy dostaliśmy informację o kolejnej porcji naklejek, które pojawiły się na autach w centrum Lublina. Tym razem naklejkę reklamową nie do zdarcia zafundowała firma z ulicy Szewskiej w Lublinie.
Jutro w Lublinie odbędzie się wiosenny spott samochodów i pojazdów jednośladowych. Będzie to pierwsza tego typu impreza w naszym mieście.
W miniony weekend na terenie Moto Parku Ułęż odbyła się pierwsza impreza z cyklu Miata miniChallenge 2014 organizowanego przez MX-5 Klubu Polska.
Dzisiaj w nocy praktycznie w jednym czasie doszło do dwóch pożarów w gm. Urszulin. Najprawdopodobniej doszło do podpalenia.
Po południu na wjeździe do Lublina od strony Warszawy doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Rozbite auta, ucieczka i pościg za pijanym kierowcą. Do dwóch tego typu zdarzeń z tym samym pojazdem doszło dzisiaj rano w Lublinie.
We wczorajszym wypadku na ul. Wrotkowskiej zginął 15-letni Igor z Kielc. Chłopak był dobrze zapowiadającym się kartingowcem.
W nocy ze środy na czwartek na ul. Abramowickiej rozpędzona mazda uderzyła z impetem w betonowe ogrodzenie. Kierowca przepadł bez śladu.
Zatrzymani przez policjantów z Terespola mężczyźni wywieźli do lasu pokrzywdzonego, gdzie przemocą i groźbami chcieli go nakłonić do przelania na wskazane konto ponad 140 000 USD.
Wczoraj po godzinie 20:00 dwóch hrubieszowskich policjantów w czasie wolnym od służby zatrzymało nietrzeźwego motorowerzystę. Okazało się, że 38-letni mieszkaniec miasta, miał on ponad 1 promil alkoholu w organizmie.
Do zdarzenia doszło w niedzielę 13 kwietnia na terenie Nadleśnictwa Świdnik. Panowie penetrujący lasy z wykrywaczem metali powiadomili policję o dziwnym znalezisku - dziku uwięzionym we wnyki.
Janowscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy napadli na 4 młodych mężczyzn, pobili ich a jednemu z nich skradli kurtkę, telefon i pieniądze. Sprawcami okazali się 21, 23 i 29-letni mieszkańcy gminy Janów Lubelski.
18 kwietnia przypada Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków. Z tej okazji, już od wtorku w kozłowieckiej galerii „Z ogrodu” zostanie otwarta wystawa poświęconą „Sztuce konserwacji”.
„Bezpieczny weekend”- pod takim kryptonimem policjanci przeprowadzą w najbliższy weekend (18.04-21.04.2014r.) oraz w dniach 30.04-4.05 (długi weekend majowy) akcję na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa na drogach.