Po materiale dotyczącym sobotniego potrącenia pieszego przez rowerzystę na przejściu dla pieszych na ul. Unickiej, otrzymaliśmy maila od Czytelnika Rafała, w którym opisuje swoje obserwacje dotyczące pieszych na ścieżkach rowerowych. Zapraszamy do dyskusji.
Wczoraj w Lublinie odbył się pierwszy wiosenny Spott pojazdów. Przybyła ponad setka aut i motocykli, a także kilkuset oglądających.
Głupota, brak odpowiedzialności, inaczej nie da się określić zachowania 35-latka, który po pijanemu spowodował wypadek. Nie bez winy jest jego żona, która wsiadła z nim do auta i zabrała jeszcze dzieci.
Jeszcze dziś można zasiąść na jedną z maszyn teamu Bogdanka Racing. W sobotę motocykle będą dostępne od godziny 12. W imieniu organizatorów zapraszamy na tor.
Wsiadł za kierownicę po pijanemu, zderzył się z innym autem a na koniec zatrzymał na drzewie. Jedna osoba zginęła.
Wszystkim naszym Czytelnikom życzymy spokojnych Świąt Wielkiej Nocy w rodzinnej atmosferze. Niech zmartwychwstały Chrystus wleje w Wasze serca spokój i nadzieję. Odpocznijcie od pospiechu codzienności i z rozwagą podejmujcie wyzwania każdego dnia. Wesołego Alleluja!
W piątek wieczorem strażacy interweniowali w jednej z kamienic przy ul. 1 Maja. Istniało duże zagrożenie wybuchem.
Dzisiaj przechodzący przez przejście dla pieszych mężczyzna został potrącony przez... rowerzystę. Do zdarzenia doszło przed południem w Lublinie.
Dzisiaj wieczorem na wielu ulicach będzie można spodziewać się utrudnień związanych z procesjami Drogi Krzyżowej.
W piątek przed godziną 12 na ul. Dywizjonu 303 doszło do zderzenia czterech pojazdów. Cztery osoby w tym dziecko trafiły do szpitala.
W dniach od 23 do 30 kwietnia 2014 roku na terenie województwa lubelskiego zostanie przeprowadzona akcja szczepienia przeciwko wściekliźnie lisów wolno żyjących. Szczepionka zrzucana będzie z samolotów.
Straż Miejska podała lokalizacje fotoradaru obowiązujące od 18 do 24 kwietnia. Warto w tych miejscach zdjąć nogę z gazu.
W nocy z czwartku na piątek pijany kierowca subaru jadący od strony ul. Kruczkowskiego staranował barierki oddzielające chodnik od jezdni. Auto wjechało w grupę około 20 osób, po czym zatrzymało się na drzewie. Kierowca miał niemal 2 promile alkoholu we krwi.