W piątek po południu na ul. Filaretów doszło do zderzenia opla z hondą. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Dzisiaj w południe mieszkańcy jednego z bloków w Lublinie zauważyli pełzającego po podłodze węża. Natychmiast zaalarmowali służby ratunkowe.
W piątek około godziny 15 w Turce pod Lublinem doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Pod zarzutem nieudzielenia pomocy ofiarom zdarzenia drogowego i ucieczki z jego miejsca, trafił do policyjnego aresztu 27-letni mieszkaniec gm. Adamów. Mężczyzna kierując bmw najechał na tył furmanki i nie zatrzymał się by pomóc poszkodowanym.
Trójkę nietrzeźwych rowerzystek zatrzymali wczoraj policjanci z Dęblina. Okazały się nimi dwie 19-latki i 23-latka.
W piątek przed godziną 11 w Niedrzwicy Dużej doszło do zderzenia trzech pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z KMP w Lublinie zatrzymali wczoraj dwie kobiety - mieszkanki Lublina, które w centrum Lublina prowadziły sklepy z tzw. markową odzieżą.
Wiele szczęścia miał mężczyzna, który usnął z zapalonym papierosem. Zaczęło się palić łóżko.
Pijany mężczyzna przyjechał do sklepu po kolejną porcję alkoholu. Gdy sprzedawczyni odmówiła, wybił szybę. Całe zdarzenie obserwowali policjanci.
Inspektorzy WITD Lublin wspólnie z funkcjonariuszami ze Służby Celnej przeprowadzili w Dorohusku kontrolę dwóch pojazdów należących do przewoźników ukraińskich, u których stwierdzono próbę nielegalnego przywozu do Polski chińskich chemikaliów zadeklarowanych jako środki ochrony roślin.
Kierowca furgonetki próbował przemycić do Polski papierosy ukryte w podwójnej podłodze. Przechwycili je funkcjonariusze Służby Celnej z Terespola.
W związku z imprezami jakie w weekend będą się odbywały w Lublinie oraz w Elizówce uruchomione zostaną specjalne linie autobusowe. Jedna z nich będzie bezpłatna.
Mistrzostwa Świata w Brazylii już niedługo rozkręcą się na dobre. Ze względu na oczekiwania, forma gwiazd reprezentacji gospodarzy jest obecnie tematem na czołówki gazet.
Goście jednego z parczewskich lokali zbiorowo zatruli się po weekendowej imprezie. W szpitalu przebywa 11 osób.
W czwartek na ul. Nowy Świat doszło do zderzenia roweru z autem osobowym. Ranny cyklista trafił do szpitala.