690 680 960

Motocyklista nie zauważył przyczepki służby drogowej na drodze ekspresowej. Doszło do groźnego zdarzenia (zdjęcia)

We wtorek po południu na drodze S19 doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Obywatel Finlandii doznał ogólnych potłuczeń, został opatrzony na miejscu.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 13 na drodze S19 w miejscowości Słodków Drugi w powiecie kraśnickim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem motocyklisty na pasie w kierunku Janowa Lubelskiego, pomiędzy węzłami – Kraśnik Południe a Szastarka.

Jak ustalili policjanci, 46-letni obywatel Finlandii poruszał się prawym pasem jezdni w kierunku Janowa Lubelskiego. Nie zauważył przyczepki z dużym znakiem doczepionym do pojazdu służby drogowej. Zaczepił o nią, po czym upadł na jezdnię, zatrzymując się tuż przy barierach energochłonnych.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Mężczyzna doznał niegroźnych potłuczeń, został opatrzony przez ratowników medycznych. Nie było konieczności jego hospitalizacji. W rejonie zdarzenia występowały niewielkie utrudnienia w ruchu.

(fot. KPP Kraśnik)

6 komentarzy

  1. i pojedzie dalej ?

  2. Trzeba nakleić na przyczepie naklejkę, patrz w lusterka motocykle są wszędzie… Gapcio.

  3. Niestety w naszym kraju na takich drogach „służby drogowe” nie potrafią się zachować. Często oznakowanie znajduje się w miejscu prowadzenia prac natomiast wcześniej nic nie informuje o jakiejkolwiek przeszkodzie na pasie drogowym. To kpina. Jeśli tak było w tym przypadku rządałbym odszkodowania.

  4. Nie zauważyć znaku o 2,5 m wysokości? To jak szybko trzeba zap… jechać?

  5. Trk502 to ma przelotową 125 km/h 🙂

  6. W tym dzikim kraju barany z czerwonymi nosami pewnie zostawiły przyczepkę i zapomnieli.. A sami poszli na piwko..

Dodaj komentarz

Kursy walut

  • USD 4.1545zł -0.82%
  • GBP 5.2106zł -0.01%
  • EUR 4.4717zł -0.16%
  • CHF 4.6136zł -0.16%

Polub nas