Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Motocykl uderzył w śmieciarkę. Pracownik obsługujący pojazd odskoczył w ostatniej chwili (zdjęcia)

We wtorek przed południem w Kalinówce doszło do zderzenia motocykla ze śmieciarką. Kierujący jednośladem młody mężczyzna został przewieziony do szpitala. Na miejscu policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.

Do wypadku doszło we wtorek przed południem w miejscowości Kalinówka koło Lublina. Na drodze serwisowej, biegnącej wzdłuż trasy S12/S17 Lublin – Piaski zderzyły się dwa pojazdy – motocykl i samochód ciężarowy typu śmieciarka. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący motocyklem młody mężczyzna poruszał się w kierunku Piask. Przed nim jechał pojazd typu bus. Jego kierowca podjął manewr omijania stojącej śmieciarki. Zaskoczyło to motocyklistę, który widząc znajdującą się na drodze przeszkodę i brak możliwości uniknięcia zderzenia „położył” jednoślad na jezdni. Następnie motocykl uderzył w tylną część śmieciarki

Sporo szczęścia miał pracownik obsługujący pojazd, który w tym momencie stał na stopniu. Widząc, co się dzieje, zdołał podskoczyć dzięki czemu uniknął obrażeń ciała. Motocyklistę po opatrzeniu zespół ratownictwa medycznego przetransportował do szpitala. Teraz policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności wypadku. W rejonie zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

12 komentarzy

 1. Śwagier.. to się wyklepie

 2. Całe szczęście patrzył w lusterka. Bo motocykle są wszędzie.

 3. Wtargnięcie. Wyjechała nagle zza żywopłotu.

 4. Ciekawe cze dostałby jakąś złotówkę z odszkodowania gdyby motórzysta w niego wjechał, nie sądzę.

 5. Miał motorzysta szczęście, że jakiś nietypowy busiarz niezbyt szybko jechał.

 6. ciekawe czy ten busiarz kierunek wrzucil jak wyprzedzal,

 7. Nauka kosztuje. Czekam na zakaz agresywnej jazdy /szeroko rozumianej/.
  To co widać na drogach to zgroza.

 8. Sezon zakończony czy jeszcze o nim usłyszymy?

  • Niestety pogoda innym driwerom sprzyja, ceny paliwa też, obawiam się że jeszcze potrwa, słychać to w nocy i jest to przykre dla mieszkańców miasta.

 9. … powinien jeszcze dostać parę pał na grzbiet motogłupek

 10. A młody kwity miał? Bo mózgu to raczej niekoniecznie używa.

Dodaj komentarz