Młoda kobieta nie mogła wyciągnąć stopy z grzejnika. Interweniowali strażacy

Nietypową interwencję przeprowadzili wczoraj strażacy i ratownicy medyczni z Zamościa w jednym z mieszkań na terenie miasta. Jedna z mieszkanek miała problem z wyjęciem stopy, której palec znajdował się pomiędzy ożebrowaniem grzejnika.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem w jednym z budynków mieszkalnych przy ul. Polnej w Zamościu. O zdarzeniu jako pierwszy poinformował portal zamosc.tv. Służby ratunkowe otrzymały nietypowe zgłoszenie o zablokowaniu nogi w kaloryferze w jednym z mieszkań.

Na miejscu interweniowali strażacy oraz zespół ratownictwa medycznego. Na miejscu strażacy stwierdzili, że 18-letnia lokatorka mieszkania włożyła duży palec prawej stopy pomiędzy ożebrowanie żeliwnego grzejnika. Kobie nie była w stanie samodzielnie uwolnić stopy.

Działania strażaków polegały na stabilizacji kończyny, rozcięciu skarpetki na stopie, a następnie po konsultacji z ratownikami medycznymi polano palec płynem do mycia naczyń. Następnie strażacy przemieścili palec w dół grzejnika, gdzie znajdowała się większa przestrzeń pomiędzy żeberkami grzejnika, a następnie uwolnili palec. Działania służb ratunkowych trwały około pół godziny. Na szczęście kobieta nie odniosła żadnych obrażeń.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Zobacz również

20 komentarzy

 1. Stepująca siostra. #pdk

 2. Ale po co ona wsadzała tam stopę ?? Wcale nie rozumiem . Ciekawy jestem jaka następna będzie z tamtych stron ” dziwna ” przygoda??

 3. Może chciała ogrzać sobie stopy?

  • Gondol Jerzy z Nadwisły

   Za tzw. „moich czasów” w lubelskim MPK jedna z pasażerek (ok.16 lat) wpakowała swoje (nawet dość zgrabne) nóżki na grzejnik zamontowany pod siedzeniem w trolejbusie. O tym, że grzejni grzeje i to nawet dobrze, dowiedziała się jak roztopiły się chińskie podeszwy w jej butach i skarpety.
   Odbył się cały cyrk ze służbami ratowniczymi i policją, a szefowie MPK kazali zdemontować wszystkie grzejniki w tym trajtku, prócz tych w kabinie kierowcy. Wóz ten jeździł taki kilka lat (i zim) bez ogrzewania… skarg nie było.

 4. Co za skomplikowana i czasochłonna operacja. Pewnie chciała zaimponować tej, co to ostatnio cała wlazła pod kaloryfer i nie mogła wyjść.

 5. Dzisiejsze nastolatki zabiłby je nawet przymocowany do ściany kaloryfer. Ludzie z pokolenia na pokolenie na prawdę są coraz głupsi.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą