690 680 960

Mieszkaniec Poniatowej usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa

Podczas wspólnego spożywania alkoholu doszło do kłótni. W pewnym momencie jeden z mężczyzn chwycił za nóż i ugodził nim 53-latka.

W miniony w wtorek w Poniatowej, w jednym z mieszkań odbywała się impreza zakrapiana alkoholem. Jak ustalili policjanci, dwaj mężczyźni wspólnie z 41-latką spożywali alkohol w mieszkaniu u 53-latka.

W pewnym momencie pomiędzy mężczyznami doszło do kłótni, w trakcie której 46-latek złapał za leżący nóż kuchenny i dwukrotnie ugodził 53-latka zadając mu rany. Poszkodowany z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Mundurowi zatrzymali sprawcę, mężczyzna był nietrzeźwy miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. 46-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Za ten czyn grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

(fot. Policja Opole Lubelskie)

24 komentarze

 1. Ubranko jak u Ferdka Kiepskiego 🙂

 2. Więcej sklepów z alkoholem utwörzmy , bo jeszcze za mało! Ceny alkoholi to śmiech na sali .A potem się dziwimy ,że dochodzi do tragedii. Wystarczy popatrzeć na ludzi spacerujących po naszym mieście co drugi pijany , srają po parkach a ddzieci na to patrzą. Przecież codziennie tylko gromadzą się na PKS IE i wariują! A podobno zabronione miało być publiczne picie alkoholu . Brak slow co to się dzieje w tym mieście . Powinni podwyższyć ceny alkoholi tak że nikogo by nie było stać na niego i zabrać takim zasiłki !

  • Tak to bardzo duża racja. To nie tylko w waszym mieście ale wszędzie jest to samo po wsiach się przejedzie to w brzuchu boli jak człowiek patrzy na alkoholików. Jeden pracuje i to za parę złotych żeby mieć i coś upracowac a takiemu dadzą za to że pije.

 3. Uniknął w przeszłości kary za pobicie, więc teraz wyroku z najwyższej półki mu życzę

 4. NIe zakryli mu twarzy , bo ma Koszulkę Philipa Pleina z Wólki Kosowskiej 😀 Ten czyn zagrożony jest karą do 1 roku pozbawienia wolności 😀

 5. Codziennie to samo

  Wszystkich pijoków z tego bloku powinni po zamykać. Odizolowac od społeczeństwa . Codziennie to samo…. Nie można spokojnie wyjść. Dzieci tam mieszkają i na codzień takie widoki. Non stop straż, policja, karetka. Ciągle krzyki i wyzwiska. Coraz ktoś nowy się tam pojawia i razem z nim nowe problemy. Policja przyjedzie spisze A za chwilę coś się dzieje. Ta 41latka non stop pijana jak jej nie ma w pobliżu to trochę spokojniej jest. We wtorek to się zdarzyło A w środę znów wszyscy ledwo ze sklepu wyszli. I tak w kółko A policja ma to gdzieś

 6. Z której ulicy delikwent?? Gdzie to się dzialo…?

 7. A wiadomo kim jest atakujacy?

Kursy walut

 • USD 4.1545zł -0.82%
 • GBP 5.2106zł -0.01%
 • EUR 4.4717zł -0.16%
 • CHF 4.6136zł -0.16%

Polub nas