Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin w śnieżnej szacie. Zobacz zdjęcia z drona

Lublin w śnieżnej szacie, zwłaszcza nocą, prezentuje się magicznie, jakby był wyjęty z bajki. Nasze miasto w zimowej scenerii zmienia się w malownicze miejsce, które zachwyca zarówno mieszkańców, jak i turystów.

Śnieg dodaje uroku zabytkowym uliczkom Starego Miasta, podkreślając piękno architektury. Ważnym punktem jest także Zamek Lubelski, którego biała szata i oświetlenie tworzą niepowtarzalny klimat.

Spacerując po śnieżnych uliczkach, można poczuć niepowtarzalny, historyczny duch miasta, który łączy się z nowoczesnością i dynamiką współczesnego życia. Pamiętajcie, że Lublin zimą to nie tylko urokliwe zabytki pokryte śniegiem, ale również miejsce pełne ciepłej, lokalnej kultury.

Od naszego Czytelnika otrzymaliśmy zdjęcia zimowego Lublina wykonane z drona. Więcej zdjęć zobaczycie na profilu KryptosFoto Krystian Harlej 

Miłego oglądania!

9 komentarzy

  1. Nie ma nic bardziej brzydkiego i przygnębiającego niż zima.

  2. Nawet ze śniegiem Lublin wygląda jak jakaś ukraińska wiocha.

  3. Przynajmniej śmierci i brud przykrył śnieg

  4. Jeżeli wywalić by te 50.000 – 100.000 samochodów z miasta i większość (szczególnie szpetnych) reklam, to Lublin nawet by jakoś wyglądał. A tak to wygląda jak wielki komis ze starymi samochodami, urządzony na chodnikach.
    3 pasmowe jednokierunkowe i 4 pasowe (i więcej) ulice dwukierunkowe w centrum miasta też uroku miastu nie dodają.

    • „3 pasmowe jednokierunkowe i 4 pasowe (i więcej) ulice dwukierunkowe w centrum miasta też uroku miastu nie dodają” jak dla kogo dla mnie dodają. Czy ludzie mieszkający w centrum nie maja praw do poruszania się samochodem ba nawet nie powinni mieć samochodu bo po co mieszkają w centrum to wszędzie na piechotę dojdą. Idź powiedz to seniorom, że od dzisiaj ich dzieci po nich nie przyjadą i będą autobusem do lekarza dymać o ile autobus ma prawo przejechać i niby po czym jak ulic w centrum nie powinno być! A gdzie mieszkańcy maja te samochody parkować, w starych kamienicach nie ma garaży podziemnych? O zaopatrzeniu do sklepów i barów, restauracji nawet nie ma co pisać, nie potrzebne ulice w centrum wszystkie służby będą się teleportować nad deptakiem, tak będzie dobrze czy też zeszpecą ci widok w centrum? Żyję ponad pól wieku ale jeszcze takiej fobii samochodowej jak u ciebie nigdy nie widziałem, szok.

  5. Jak ktoś nie ma prawa jazdy ani samochodu to zazdrości.

  6. Zielono-czerwone oszołomy takie coś jak zakaz jazdy po centrum to se mogą robić jak mają metro.

Dodaj komentarz

Z kraju