Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejny nocny wypadek na al. Solidarności. Toyota zderzyła się z mercedesem

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną nocnego zderzenia dwóch pojazdów na al. Solidarności w Lublinie. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę na al. Solidarności w Lublinie. Kilkanaście minut po północy na skrzyżowaniu z ul. Prusa zderzyły się dwa samochody: toyota i mercedes. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący toyotą 38-letni mężczyzna jechał od strony ul. 3 Maja. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na poruszającym się w kierunku Warszawy mercedesie. Doszło do zderzenia obu pojazdów.

Jedna osoba podróżująca mercedesem doznała obrażeń ciała. Została ona przetransportowana do szpitala. Kierowcy toyoty, ani podróżującej z nim 21-letniej pasażerce nic się nie stało. Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

(fot. lublin112, nadesłane Lee Zel)
2017-12-02 11:27:57

12 komentarzy

  1. Niby toyota ale umiejętności bimmerowskie☺ Skompromitowany kierowca bombowca☻

  2. prawko nie zabrane za cos takiego?to,ze byl trzezwy dowodzi , ze wiekszosc pijanych lepiej jezdzi od niego.strach pomyslec jak on by jechal po pijaku

  3. Podstawowe pytanie: DLACZEGO W NOCY WYŁĄCZAJĄ TAM ŚWIATŁA? Na czerwonym może by nie wjechał na to skrzyżowanie. Dlaczego Policja nie wymusi tego żeby sygnalizacja była czynna całą dobę?

  4. Bo światła są dla de..li, którzy powinni się ograniczyć do jeżdżenia przed 23. Później obowiązują znaki, a to jak widać przerasta kompetencje wieluuuuu kierowców. Ba czasem zielonego-czerwonego nie ogarnia. Pozdrawiam imbecyli dla których odwrócony trójkąt jest odległa galaktyka

  5. Nie macie rodziny ani znajomych, że komentujecie zwykły dzwon? Może ktoś się zainteresuje tymi samotnymi ludźmi.

  6. Czy przed egzaminem na prawo jady kategorii B obowiązkowo bada okulista?

  7. Kolejny zwolennik świateł widzę się odezwał, powinni wszystkie światła po wyłączać w dzień i momentalnie by się wszyscy nauczyli jeździć a Ci którzy nie umieją by się wytłukli i by był spokój !

  8. Trza było myśleć a nie lachona macać

  9. Toyota z Marcedesem????? A nie BMW z Audi? Dziwne…

  10. Co ci ludzie maja z wymuszeniami

Z kraju

Polityka i społeczeństwo