Dwóch pijanych młodych mężczyzn skakało po zaparkowanych przy ul. Zana samochodach. Uszkodzili audi, dwa fiaty, forda, renaulta i skodę.
W najbliższy weekend do Lublina znów zjadą samochody serwujące jedzenie z różnych stron świata. Tym razem impreza odbędzie się na terenie Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej.
Lubelskie Regionalne Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami organizuje Bal z okazji 20 lat swojej działalności. Będzie to okazja na podsumowania, wymianę doświadczeń jak też określenie planów na przyszłość.
W środę wieczorem na ul. Krakowskie Przedmieście auto osobowe ścięło metalowe słupki i uderzyło w ścianę banku. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
W środę odbyło się symboliczne wbicie łopaty potwierdzające budowę drogi ekspresowej S17, pomiędzy końcem obwodnicy Garwolina a węzłem Kurów Zachód. Odcinek o długości blisko 60 kilometrów podzielono na cztery zadania, które realizuje trzech wykonawców.
Jutro w Lublinie odbędą się obchody 73. rocznicy zdobycia Monte Cassino. W bitwie tej walczyli także mieszkańcy Lublina i Lubelszczyzny.
W środę po południu w Wilczopolu doszło do zderzenia skutera z rozrzutnikiem obornika. Jedna osoba z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.
Wiosną 2018 roku Hagar Ben-Asher, utalentowana izraelska reżyserka, będzie kręcić w Polsce swój kolejny film fabularny. Producent filmu organizuje w Lublinie casting.
Policjanci z III komisariatu poszukują sprawcy kradzieży alkoholu z jednego z marketów przy ul. Nałkowskich. Łupem widocznego na nagraniu mężczyzny padło 5 butelek alkoholu.
Społeczność ZalewZemborzycki.com oraz portal Lublin112.pl serdecznie zapraszają na III edycję zawodów spinningowych wszystkich sympatyków wędkarstwa sportowego. Zawody odbędą się w czerwcu na Zalewie Zemborzyckim.
We wtorek rano wijący się w ogródku wąż wystraszył jedną z mieszkanek bloku przy ul. Relaksowej. Na miejscu interweniowali funkcjonariusze straży miejskiej.
W najbliższą środę, już po raz kolejny lubelscy studenci oddadzą krew, by pomóc potrzebującym. Do akcji może się przyłączyć każdy chętny.
Choć na razie jest ich niewiele, to jednak grzybiarze mają nadzieje, że nadchodzące ocieplenie sprawi, iż grzybów będzie coraz więcej. Warto zaglądać do lasu.