690 680 960

Lublin: Znęcał się nad babcią, trafił do aresztu

31-letni mieszkaniec Lublina trafił na dwa miesiące do aresztu. Mężczyzna podejrzany jest o znęcanie się psychiczne nad swoją babcią.

Lubelscy policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca Lublina po awanturze wszczętej przez mężczyznę, który znajdował się pod znacznym działaniem alkoholu.

– Z relacji pokrzywdzonej, wynikało, że znęcał się nad nią psychicznie od blisko 2 miesięcy. Zatrzymany 20 czerwca wyszedł z zakładu karnego, gdzie odbywał ośmiomiesięczny wyrok za to samo przestępstwo – informuje st.sierż. Kamil Karbowniczek z KWP Lublin.

W czwartek zebrany materiał dowodowy pozwolił policjantom na przedstawienie zarzutu znęcania się 31-latkowi i wystąpienie z wnioskiem o tymczasowy areszt dla niego, do którego również przychyliła się prokuratura.

– W piątek Sąd Rejonowy Lublin – Zachód zastosował środek zapobiegawczy wobec mężczyzny w postaci tymczasowego aresztu na dwa miesiące. 31-latek za popełnione przestępstwo odpowie w warunkach recydywy, ponieważ w przeszłości był już karany za znęcanie się – wyjaśnia st.sierż. Kamil Karbowniczek.

Grozi mu nawet do 7,5 lat pozbawienia wolności.

2017-08-20 10:08:56
(fot. ilustr. lublin112.pl)

6 komentarzy

 1. to teraz niech na nim sie poznęcają koledzy w celi

 2. Pan Solejuk (w relacji na żywo z ławeczki)

  Chłopina wyszedł z mamra, nie miał ani na fajurki, ani na browca, o jakiejś porządnej flaszce nie wspominając – tymczasem ta stara […], wolała księdzu na kolejną mszę zanieść, niż dać wnukowi.
  I jak tu żyć pani Premier?

  • Pan Solejuk (w relacji na żywo z ławeczki)

   Redaktor 112 jest jakiś nadwrażliwy, w komentarzu powyżej użyłem słowa „kutwa” w sensie „skąpa”, a wykropkowano to słowo jako równoległe „agentce towarzyskiej”.
   Masz facet pojęcie o różnicy?

   • Redakcja L112 już tak ma. Ich nikt nie przekona, że czarne jest czarne, a białe jest białe. Mają własne standardy. 😉

    • A ty lubisz jak się ciebie obraża ? Wyzywa ? Chciałbyś aby ktoś na ulicy do twojej babci mówi stara ku… ?
     Nikt nie każe wam tu czegokolwiek czytać. Załóżcie swoją stronę i taplajcie się w swoim słownym g#wienku

 3. Wyjdź nie musisz tu przebywać.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas