Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wpadł w poślizg, uderzył w sygnalizator i odjechał

W niedzielę po południu w rejonie skrzyżowania ul. Nadbystrzyckiej z ul. Jana Pawła II auto osobowe uderzyło w sygnalizator świetlny, uszkadzając go. Kierowca pośpiesznie odjechał z miejsca zdarzenia.

Do groźnej sytuacji drogowej doszło w niedzielę po godzinie 15 w rejonie skrzyżowania ul. Nadbystrzyckiej z ul. Jana Pawła II i ul. Krochmalną. Kierujący seatem, jadąc w kierunku ul. Jana Pawła II, wpadł w poślizg i uderzył w sygnalizator świetlny, po czym nie zatrzymując się odjechał. Całą sytuację zarejestrował nasz Czytelnik.

 

2017-08-20 15:23:06
(fot. wideo nadesłane Pa To)

28 komentarzy

 1. A co miał zrobić, wysiąść i naprawić? Na forum to każdy taki przykładny obywatel. Ciekawa jestem, czy ci wszyscy komentujący nic nigdy w życiu nie uszkodzili…

  • Najgłupszy komentarz miesiąca. Za ucieczkę z miejsca zdarzenia będzie bulić za sygnalizator z własnej kieszeni, bo wtedy ubezpieczyciel obciąży go regresem.

   Prawdopodobnie był pijany i w swym pijackim widzie przekalkulował, że bardziej mu się opłaca uciekać.

  • uszkodzili to ciebie, starzy zaraz po urodzeniu, zamiast zostawić w lesie to dali dorosnąć takiemu głąbowi

 2. @aaa
  Zgłosiłby kolizję, przyjął mandat za jakies 300 zł i teraz nie musiałby się martwic, ze beda go ciagac po komisariatach i ze bedzie musial placic za sygnalizator.

 3. Dobrze, ze teraz się rozbijają, może tej zimy będzie spokojniej dzięki temu;)

 4. a czy to na pewno on uderzył w ten sygnalizator? Nie widać tego na wideo