Po wypadku ze skutkiem śmiertelnym zablokowana jest droga wojewódzka nr 813. Na miejscu pracują policjanci i prokurator.
Ciągnik siodłowy z naczepą wpadł do rowu. Kierowca znajdował się w takim stanie, iż nie potrafił utrzymać równowagi. Został osadzony w policyjnej celi.
W nocy z niedzieli na poniedziałek w Rokitnie doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Po zderzeniu BMW z drzewem śmierć na miejscu poniosło dwóch młodych mężczyzn. Trzeci poszkodowany mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
W Gminie Zalesie uruchomiono pionierski wśród samorządów program mający na celu zachęcenie dzieci do aktywności ruchowej. W planie jest szereg kolejnych działań związanych z promocją zdrowego stylu życia.
Mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego trafił do tymczasowego aresztu. 20-latek podejrzewany jest o kradzież rozbójniczą. Policjanci ustalili, że młodzieniec kilkukrotnie uderzył pracownika ochrony i uciekł ze skradzionymi perfumami.
Bialscy policjanci zatrzymali 31-latka, który znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. Mężczyzna stracił prawo jazdy, został też ukarany mandatem karnym w kwocie 2 tys. zł. Jednak nie to jedyny pirat drogowy zatrzymany przez mundurowych.
47-letni obywatel Białorusi podejrzany jest o posłużenie się podczas kontroli drogowej podrobionym dokumentem. Chciał w ten sposób ominąć kolejkę samochodów oczekujących na możliwość przekroczenia granicy.
W piątek przed południem na drodze krajowej nr 2 doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych. Obecnie w rejonie kolizji występują utrudnienia w ruchu, jeden pas jest zablokowany.
Wczoraj na drodze krajowej nr 2 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Sprawca zdarzenia, który wjechał volvo w seata, wyjaśniał, że próbował uniknąć zdarzenia z kierowcą auta, który wyjechał z drogi podporządkowanej.
Kryminalni z Białej Podlaskiej zabezpieczyli amfetaminę oraz narkotyczne tabletki, które wystarczyłyby do sporządzenia ponad 400 porcji dilerskich narkotyków. Zarzuty w tej sprawie usłyszał 18-latek.
Bialscy kryminalni zatrzymali 43-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania na terenie Warszawy. Został zatrzymany po powrocie z pracy, którą podjął kilka dni wcześniej.
W miniona niedzielę policjanci z Białej Podlaskiej zatrzymali dwóch kierujących, którzy znacznie przekroczyli prędkość w obszarze zabudowanym. 42-latek stracił uprawnienia, został też ukarany wysokim mandatem. W przypadku 41-latka, który tych uprawnień nie posiadał sprawa została przekazana do sądu.
18-latek w niedzielne popołudnie podróżując mercedesem zderzył się z drugą osobówką. Auto młodzieńca przejechało przez barierkę zabezpieczającą i zakończyło jazdę w przydrożnym rowie. Badanie wykazało w organizmie mężczyzny ponad 1,6 promila alkoholu. Mundurowi zabezpieczyli samochód na poczet przyszłej kary.
W przyszłym tygodniu rolnicy zamierzali zablokować w kilku miejscach obwodnicę Białej Podlaskiej. Prezydent miasta nie wydał im na to zgody. Powodem ma być bezpieczeństwo mieszkańców.
Policjanci z Białej Podlaskiej zatrzymali 19-latka podejrzanego o kradzież karty i włamania na konto bankowe swojej współlokatorki. Sprawca wykorzystał jej imprezę urodzinową, by zabrać kartę z pokoju. Za ten czyn grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.