690 680 960

Było szybko, było ślisko, zakończyło się dachowaniem w rowie. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

Niedostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków jest wstępną przyczyną wypadku, jaki miał miejsce minionej nocy na drodze z Lublina do Bełżyc. Dachował tam samochód osobowy.

Do wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę w miejscowości Radawiec Duży w gminie Konopnica. Na drodze wojewódzkiej nr 747 Lublin – Bełżyce dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Bełżyc i Matczyna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący volvo 20-latek jechał w kierunku Bełżyc. Na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem. Auto wpadło w poślizg po czym dachowało w przydrożnym rowie.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Pasażerkę pojazdu przetransportowano do szpitala. Sprawą zajmują się teraz funkcjonariusze lubelskiej drogówki, którzy prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Co ważne, dzisiaj przed południem służby ratunkowe zostały jeszcze raz zaalarmowane o tym zdarzeniu. Wszystko dlatego, że właściciel pojazdu nie uprzątnął auta, pozostawiając go w rowie. Jedna z przejeżdżających osób, widząc rozbity samochód, zgłosiła wypadek nie mając świadomości, iż jest to zdarzenie sprzed wielu godzin.

(fot. KM PSP Lublin)

34 komentarze

  1. A ilu tych z LOP ma ma tam tych Volvo ? Kilku lekarzy oszustow i kretaczy ,jednego cewaniaka mniej ,LOP to tylko pelłgoty renowki i stare audicce buhh

  2. …i zarysował tatusiowi samochodzik:D łobuz:)

  3. Na palcach jednej ręki policzę ci posiadaczy Volvo i Porsche na rej.LOP ,nie róbcie wiec z Opolq czy okolic metropolibogatych ludzi bo tam jest dziadostwo i większość jezdzi starymi audicami 80 ewentualnie A4 czy Oplami i kilkoma innymi złomami po 20 lat i więcej

Kursy walut

  • USD 4.3742zł 1.7%
  • GBP 5.3417zł 0.85%
  • EUR 4.6911zł 0.2%
  • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas