690 680 960

– To był spontan. Przedstawiciel handlowy ukradł rower 11-letniemu chłopcu, nie wie dlaczego

Spontanicznym zachowaniem, miał tłumaczyć się złodziej, który spod sklepu ukradł rower należący do 11-letniego chłopca. Wpadł dzięki monitoringowi.

Zdarzenie miało miejsce w miniony czwartek w miejscowości Łaszczów w powiecie tomaszowskim. Pod zlokalizowany tam sklep podjechała dwójka rowerzystów: matka z 11-letnim synem. Zostawili swoje jednoślady przed sklepem, sami zaś udali się na zakupy. Gdy po kilku minutach wyszli, należącego do chłopca roweru już nie było.

Kobieta poinformowała o kradzieży policję, na miejsce przyjechał patrol. Funkcjonariusze zauważyli, że na budynku sklepu zainstalowana jest kamera. Sprawdzenie zapisu z monitoringu potwierdziło ich przypuszczenia, że moment kradzieży został zarejestrowany. Gdy kobieta z dzieckiem weszła do sklepu, wyszedł z niego inny klient. Wsiadając do samochodu, zainteresował się należącym do 11-latka rowerem. Zapakował jednoślad do auta i odjechał.

Mężczyzną okazał się 26-letni mieszkaniec Zamościa, przedstawiciel handlowy jednej z firm. Policjanci odwiedzili go w domu. Podczas przeszukania, w piwnicy odnaleźli skradziony jednoślad. Mężczyzna wyjaśniał, że nie wie dlaczego zabrał rower. – To był spontan- tłumaczył. Teraz ze swojego postępowania będzie musiał tłumaczyć się przed sądem.

(fot. policja)
2017-05-08 23:10:38

19 komentarzy

  1. Kto jest winny? Kradzież to kradzież jest tylko jeden winny. Przezorny by zaoszczędził trochę czasu (w tym przypadku tylko czasu, a nie – pieniędzy) ale nie wmawiaj ludzi, że są sobie winni. To nie jest normalne myślenie.

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi