Al. Piłsudskiego: Po zderzeniu z pojazdem straży pożarnej, zatrzymała się na chodniku

W czwartek po południu na al. Piłsudskiego doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Auto osobowe zderzyło się z pojazdem straży pożarnej i niemal zatrzymało się na budynku.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 19 na al. Piłsudskiego, przy skrzyżowaniu z ul. Narutowicza. Kierująca autem marki Kia, jadąc ul. Lipową w kierunku al. Piłsudskiego, pojechała na wprost z pasa do skrętu w prawo. Na wysokości skrzyżowania z ul. Narutowicza doszło do zderzenia z pojazdem straży pożarnej, który jechał prawidłowo, pasem na wprost.

Po zderzeniu auto osobowe z impetem wjechało na chodnik, uderzyło w betonową osłonę śmietnika i ścięło żeliwne słupki, zatrzymując się niemal na ścianie budynku. Siła uderzenia była tak duża, że betonowy element przeleciał kilka metrów i uderzył w ścianę, uszkadzając ją.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, zarządzenie kryzysowe, policja oraz straż miejska. W pojeździe oprócz kierującej jechało kilkuletnie dziecko. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Nieznacznemu uszkodzeniu uległ pojazd strażacki.

Kierująca pojazdem była trzeźwa. Kobieta została ukarana mandatem za spowodowanie kolizji. W rejonie zdarzenia przez kilkadziesiąt minut były spore utrudnienia w ruchu pojazdów.

Informację o zdarzeniu przesłał nam nasz Czytelnik Pablito – Dziękujemy!


fot. Pablito

fot. lublin112.pl

2016-02-25 20:09:17
(fot. Pablito, lublin112.pl)

26 komentarzy

 1. Kobietki lecą na strażaków to jest silniejsze od nich 🙂

 2. Szczęście, że pieszych nie było bo pewnie dalej by polecieli niż ten słupek.

  • Nooo, świnte słowa prawisz „anonimowy ankocholiku”. Świnte słowa godos, za prawdę, świnte.

 3. Na moim rejonie malo mi kosza nie zepsula i co ja bym oproznial

 4. plaga miejskich dróg, rodzaj żeński …czy nie widzicie że w większości artykułów jest: wyjechała, wymusiła, niezauważyła, spowodowała kolizję …

  • W jakie większości. Dawno nie było artykułu z babą w roli głównej. Czytaj dokładnie.

 5. Dodaj komentarz

  zastanawia mnie zawsze – masz na nowy samochód a nie masz dwóch stówek na zestaw głośnomówiący? naprawde wszystkie oszczędności poszły na samochód? sprawdzić billing czy gadała przez komórke i zabrać prawko skoro tyle szkód wyrządziła przez brak kilku zwojów pod czapką

 6. Studętka blądynka

  Jedziecie na niej jak na przysłowiowej burej suce – przecież mandat zapłaciła, powiedziała, że nie chciała i z pewnością przeprosiła

 7. Brak tu happy endu w rodzaju „strażacy zaproponowali sprawczyni nocleg, ponieważ jej samochód nie nadawał się do dalszej jazdy, a ona z wdzięczności zrobiła im kolację”.

 8. A po co te kamery na skrzyżowaniach i system monitoringu za ładnych parę groszy? Rejestrować i skanować na bieżąco wybryki cwaniaków nie czekających w kolejce na „pasie dla frajerów” jadących zgodnie z przepisami,którym zawsze się spieszy i wysyłać im „pocztówki” z życzeniami i rachunkiem. A przede wszystkim nagłośnić w mediach, że taki system istnieje. Na wyspach czy w Irlandii każdy to wie i nie ryzykuje, że mu się uda. U nas wiadomo „dziki wschód” a miliony w błoto, bo ktoś o czymś zapomniał i nie działa poprawnie.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności
Rajd Tylko dla Zuchwałych: Coś dla miłośników motoryzacji ale i starego, dobrego bluesa.