Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Akcja na wiadukcie zakończona sukcesem. Mężczyźnie udało się przemówić do rozsądku (zdjęcia)

Przywrócony został już ruch na al. Solidarności i al. Warszawskiej. Mężczyzna, który groził, że skoczy z wiaduktu, zszedł w bezpieczne miejsce. Trafił do szpitala.

Kilka godzin trwały działania policjantów, strażaków i ratowników medycznych związane z mężczyzną, który usiłował targnąć się na swoje życie. Jak już informowaliśmy, przed godziną 17 przeszedł on przez barierki na wiadukcie w ciągu al. Warszawskiej grożąc, iż skoczy.

Wcześniej informował, że rzuci się pod nadjeżdżające auto. Sytuacja miała miejsce na ul. Poligonowej. Kiedy skierowane zostały tam patrole policji mężczyzna przemieścił się na wiadukt.

Jak nam przekazano, ze wstępnych ustaleń wynika, iż zdecydował się on na ten krok na skutek nieporozumień z partnerką. Kobieta przyjechała na miejsce i po długiej rozmowie namówiła mężczyznę aby zszedł z krawędzi wiaduktu.

Mężczyzna został przetransportowany do Szpitala Neuropsychiatrycznego gdzie przejdzie konsultacje z lekarzami. Obecnie al. Solidarności i Warszawska zostały już odblokowane a ruch powoli wraca do normy.

30 komentarzy

  1. I tak by nie skoczył. Szopkę zrobił aby I tyle. Miał by skoczyć to by zrobił to, przyjechali by aby go zeskrobali I tyle…

  2. takie czasy, że jak opie… chłopa, to pójdzie na most, zamiast posprzątać te skarpety i deskę opuścić

    • Wierna słuchaczka Radia Ma... wieprzową twarz

      Ewo Trzydziesta Trzecia – Trudno się z taką skrajnością zgodzić, ale COŚ w tym jest.

  3. Jak idzie pewnie ciekawe czy będzie taki wesoły jak mu przyjdzie zapłacić za akcję ?

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112