Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie skody z mitsubishi koło lotniska. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

Całkowicie zablokowana jest droga biegnąca wzdłuż lotniska w Świdniku od obwodnicy Lublina do Janowic. Na skrzyżowaniu zderzyły się dwa auta.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 16:40 w miejscowości Świdnik Duży Drugi. Na drodze biegnącej wzdłuż ogrodzenia Portu Lotniczego Lublin zderzyły się dwa samochody osobowe: skoda i mitsubishi. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lublina i Świdnika Dużego, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca skodą kobieta jechała od strony Lublina i wykonywał manewr skrętu w lewo, w drogę prowadzącą do Świdnika Dużego. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa przejazdu mitsubishi, którego kierowca poruszał się z naprzeciwka. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kobietę ze skody przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Całość zabezpieczają strażacy. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana.

(fot. lublin112)

2 komentarze

  1. Jak nie ma świateł na skrzyżowaniu to i zagwozdka jak jechać. A i ruch w tych okolicach niebagatelny.

  2. Zapatrzył się na samoloty.