690 680 960

Z kraju: – Nie dam, bo ja byłam pierwsza ! Walka w Lidlu o urządzenie wielofunkcyjne

W czwartek 30 marca w jednym ze sklepów sieci Lidl w Krakowie rozgorzała walka o jeden z produktów w promocji. Kiedy bitwa pomiędzy kobietą a mężczyzną przeniosła się do parteru interweniował ochroniarz.

Do zdarzenia doszło w czwartek 30 marca w jednym ze sklepów sieci Lidl w Krakowie. Jeden z klientów zarejestrował istną walkę, pomiędzy kobietą a mężczyzną, o urządzenie wielofunkcyjne będące w specjalnej, promocyjnej cenie 888 złotych.

– Nie dam, nie dam, to nie fer! Ja byłam pierwsza, pan jest nie w porządku! – krzyczy rozpaczliwym głosem kobieta obejmując karton z urządzeniem. Po chwili oboje lądują na podłodze. Nie pomaga nawet obecność sklepowego ochroniarza, bo tak kobieta, jak i mężczyzna kurczowo trzymają produkt w rękach.

Ochroniarz, aby załagodzić sytuację przechodzi do pomieszczenia z monitoringiem sprawdzić, kto faktycznie pierwszy wziął produkt w ręce. Po chwili kobieta mówi – Nie ma pan szans, ja jestem pierwsza. Niestety z filmu nie dowiadujemy się, kto faktycznie pierwszy „dotknął” produktu.

 

Bezpośredni link do wideo – kliknij!

2017-04-01 21:21:59
(fot. wideo YT ZakupoweAkcje)

17 komentarzy

  1. Coś mi to grubą podpuchą jedzie. Lidl w Krakowie, Lidl- walka o cukier. Taka ,,taniocha”, że ludzie się biją. Może to taki ,,ranny” na trotuarze?

  2. Widać jak niemieckie super Lidl drażni się z polakami i pokazują w swojej telewizji jakie zacofanie i afryka panuje w Polsce Polacy nie dawajcie się tak manipulować to świadczy o waszej kulturze A Niemieckie sklepy niech wracają skąd przyszły Polska to nie śmietnik i tak najgorsze ochłapy lądują w Polsce

  3. Cebulactwo poziom master! Gdzie ludzka godność? Jednak tyle lat komuny zmieniło ludzi , jak widać również genetycznie.

  4. Po układzie rąk i korpusów widać, że niewiasta dotarła do pudełka pierwsza.

  5. Po tytule filmiku wnoszę, że to ewidentna reklama-,,walka w Lidlu o urządzenie wielofunkcyjne do kuchni”. Płacą coś za rozpowszechnianie, czy wy tak charytatywnie?

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…