690 680 960

Wymusiła pierwszeństwo, doprowadziła do zderzenia

Wczoraj w Cycowie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierujący z obu pojazdów trafili do szpitala.

Do zdrzenia doszło wczoraj przed południem w Cycowie w powiecie łęczyńskim.

Policjanci interweniujący na miejscu wypadku ustalili, że 28-latka wyjeżdżając z drogi podporządkowanej samochodem marki Renault nie zachowała należytej ostrożności i wymusiła pierwszeństwo przejazdu. Kobieta doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem marki Honda, kierowanym przez 33-latka.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Kierujący zostali przewiezieni na obserwację do szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

2018-10-04 10:09:13
(fot. Policja Łęczna)

9 komentarzy

 1. O, jo, joj, jo, joj!!! Nie miał kto myśleć, czy wykonywało sie inne czynności seksualne?

  • Do zdarzenie doszło dlatego, że: Franio razem z Aaronem wmówił kierowcom, którzy mają pierwszeństwo, że mają pierwszeństwo. A cmentarze pełne są tych co mieli pierwszeństwo.

 2. za zignorowanie znaku stop i doprowadzenie do kolizji/wypadku powinno być odbierane prawo jazdy i skierowanie na ponowny pełny egzamin. Dziś kolizja a jutro wjazd pod pociąg.

 3. Kiedyś jakiś idiota wymyślił drogi z pierwszeństwem przejazdu i wmówił kierowcom, że mają pierwszeństwo. Zapomniał tylko o tym, że drogami poprzecznymi też jeżdżą samochody i tym samym wepchnął kierowców wprost pod jadące samochody. A samochód nie zatrzyma się w miejscu.

 4. Nazwa użytkownika adekwatna do poziomu inteligencji.

 5. Syndrom mokrej drogi w połączeniu z brakiem wyobraźni

 6. „Kierowca musi patrzeć przed siebie na drogę, w lusterka, prędkościomierz, pieszych, pobocza, policję, zwierzęta i jeszcze być jasnowidzem, a rowerzysta wystarczy żeby trzymał kierownicę.”

  Geniusz, który to napisał powinien dostać komunikacyjnego Nobla. Wychodzi na to, że miał racje – kierowcy sobie nie radzą. Należy zabronić poruszania się samochodami.
  Gdyby wszyscy jeździli rowerami (i co najważniejsze: trzymali się kierownicy) to w Polsce nie dochodziłoby do 30000 wypadków rocznie.

  Ciekawe jeszcze, co autor miał na myśli pisząc, że: „trzeba patrzeć na policję”. Jeżeli kieruje ruchem, to tak, oczywiście. Ale jeżeli o taki powód mu chodziło, to powinien wymienić także znaki i sygnalizatory drogowe.

  Czy Pan z chudymi i krótkimi nóżkami może nam to wyjaśnić?

  • ale ty masz zmartwienia, poruszając się na wózku inwalickim takie problemy cie nie dotyczą, ty się lepiej martw czy ci ktoś pieluchę zmieni, czy obsrany będziesz cały dzień leżał

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska