Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wólka Zastawska: Ciężarówka wypełniona pieluchami wywróciła się na drodze

Przez kilka godzin trwało usuwanie skutków wywrócenia się samochodu ciężarowego z przyczepą. Pojazd wypełniony był jednorazowym pieluchami.

Do zdarzenia doszło w sobotę około południa w miejscowości Wólka Zastawska w powiecie łukowskim. Wywrócił się tam samochód ciężarowy z przyczepą. Jak nas poinformowano, kierujący pojazdem mężczyzna zjechał zbyt blisko skraju jezdni w wyniku czego, przyczepa zjechała na pobocze a następnie wywróciła się, jednocześnie pociągnęła za sobą pojazd ciężarowy.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Jak się okazało, pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia, kierowca wysiadł o własnych siłach z pojazdu. Nie odniósł obrażeń wymagających interwencji medycznej.

Zarówno pojazd jak i przyczepa wypełnione były pieluchami. Na miejsce ściągnięto również specjalistyczny pojazd ratownictwa drogowego ze straży pożarnej z Lublina. Stawianie auta na koła jak i uprzątanie miejsca zdarzenia trwało kilka godzin. Przez ten czas droga była całkowicie zablokowana.

2015-05-31 10:31:17
(fot. Nadesłane)

10 komentarzy

 1. a pieluchy były pełne rozumiem stąd ten oddział ratownictwa chemicznego no tak – p-r-z-e-s-r-a-n-e

 2. Ja być obca krajowca, ale znać Polska i obyczaje

  Ładunek był iście strategicznie ważny. Ile to dziesiątek, a może i setek dzieciaczków musiało leżeć we własnych odchodach zanim transport tychże pieluch został posprzątany i dostarczony nie pod pysk, a pod szlachetne pośladki małych zasrańców.

 3. Zasrańcem to jesteś Ty,spadaj zrywać banany.Chyba zapomniałeś jak sam byłeś zasrańcem.

 4. kierowca się penie zesrał.

 5. Nie ma tego złego , Euro się przewietrzyło.

 6. no i się zes… ało.

 7. A może mi ktoś powiedzieć jak to jest że do jednego zdarzenia jeździ prywatna firma stawiająca auto na koła a do innego PSP?

  • PSP ma podpisane umowy na tego typu okoliczności. Prawdę mówiąc nie pamiętam czy na Lubelszczyźnie jest w posiadaniu straży tego typu pojazd.

 8. Chichy śmichy

  Z dużym prawdopodobieństwem był to sabotaż, a nawet (nie bójmy się tego słowa) sabotaż gospodarczo- społeczny!
  A jaki nieopisany stres dla rodziców tych małych fabryk nawozu w perspektywie niemożliwości złapania ich produktów w pieluchy.

Z kraju