Weszła przed volkswagena, doszło do potrącenia (zdjęcia)

We wtorek wieczorem na ul. Nałkowskich doszło do wypadku drogowego z udziałem pieszej. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 21 na ul. Nałkowskich. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu pieszej.

Na miejscu interweniowała policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że piesza przechodziła poza przejściem dla pieszych, na wysokości przystanku w rejonie skrzyżowania z ul. Wapowskiego.

Kierujący pojazdem osobowym marki Volkswagen, jadąc w kierunku ul. Romera zauważył kobietę znajdująca się na jezdni. Zdążył jeszcze zjechać na prawo, ale nie udało się uniknąć potrącenia.

Kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. W rejonie wypadku występują utrudnienia z przejazdem, częściowo zablokowany jest jeden pas ruchu. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl, nadesłane – Mateusz)

14 komentarzy

 1. Zacznijmy od tego ze cała ulica nałkowskich szczególnie w miejscach gdzie są przejścia, są tragicznie oświetlone. Kiedy będzie w końcu jakiś remont tej ulicy. Fatalny asfalt, słabe oświetlenie, szczególnie w rejonie łuku przy zatoce autobusowej.

  • Bo łatwiej zrobić wszystko na „złych”kierowców niż coś poprawić!

   • kawałek dalej jest przejście. jeżdżę tamtędy codziennie i za każdym razem jak czekam za autobusem włączającym się do ruchu z przystanku, to ludzie, którzy właśnie z niego wysiedli, czekają sobie na przystanku, żeby przemknąć przez ulicę dokładnie w tym miejscu. oszczędzają przez to zawrotną odległość 15 metrów, a niektórzy nawet wchodzą pomiędzy odjeżdżający autobus i auto stojące za nim, wychylają się i czekają na jezdni, aż z naprzeciwka będzie wolne. a Ty sobie stój człowieku i czekaj, bo pieszy przed maską „oszczędza czas”!
    budujące jest to, że tak patologiczne zachowanie obserwuję zwykle u starszych osób, młodzież prawie zawsze czeka przy przejściu dla pieszych

  • tam jest oswietlenie parkowe tzn lampy swiecace w niebo nic nie widac na jezdni.

  • a po co oświetlacz ulice lampami. Wystarczy,że cała dobę świeci łyse słoneczko. Zamiast lamp zbuduje nam stadion żuzlowy. Bedzie to kolejna inspiracja dla kolesi deweloperów

 2. Jak się przechodzi przez ulice w nieoświetlonym miejscu wyskakując zza autobusu, w miejscu, gdzie 15m dalej jest przejscie, to nie ma się co dziwić, że samochód kogoś potrącił…
  To cud, że w tym miejscu jest tak mało wypadków.

 3. Śmiało przed siebie.
  Zapraszam św. PIOTR.

 4. sytuacja jest jasna. pieszy poza przejściem ma bezwzględny obowiązek upewnić się, że nic nie jedzie! a jak jedzie, to przepuścić wszystkie pojazdy i dopiero wejść na jezdnię…
  100% wina pieszej. co ciekawe, ze 2 tygodnie temu podobna sytuacja miała miejsce na Romera, kilkaset metrów dalej, też po zmroku, też poza przejściem dla pieszych. a tyle lat był spokój od takich zdarzeń w okolicy

 5. Sama się prosiła. Gdzie wlazła? Nie powinno jej tam być!

 6. Zgadzam się że ulica Nałkowskich jest fatalnie oświetlona, nierówna jezdnia ciemno w miejscach gdzie znajdują się przejścia,do wąsko to musi prowadzić do potrąceń i kolizji. Ta ulica w latach 80-tych była bezpieczna teraz niestety już nie.

 7. Tu jest przejscie ja musze tedy przejsc on musi sie zatrzymac

  • Szkoda że piesza z tego nie skorzystała, tylko weszła na jezdnię tam gdzie przejścia nie ma.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0885zł -1.31%
  • GBP 5.0298zł -0.32%
  • EUR 4.48zł -0.69%
  • CHF 4.2226zł -0.88%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online