Remont sieci sanitarnej na ul. Tumidajskiego. Będą utrudnienia w ruchu

W najbliższy wtorek kierowców czekają utrudnienia w ruchu na ul. Tumidajskiego. Będą tam prowadzone prace przy fragmencie sieci sanitarnej.

W najbliższy wtorek na ul. Tumidajskiego pojawią się utrudnienia w ruchu w związku z bezrozkopowymi robotami remontowymi fragmentu sieci sanitarnej.

Prace będą prowadzone od godziny 8:00 do godzin popołudniowych. Obszar robót obejmuje odcinek ul. Tumidajskiego w rejonie budynków 4, 6 i 8. Ulica Kazimierza Tumidajskiego będzie zawężona do jednego pasa w rejonie wyjazdu z parkingu znajdującego się miedzy blokami nr 4 i 8. Na parkingu między blokami 4 i 8 połowa miejsc postojowych będzie wyłączona z użytkowania ze względu na konieczny technologicznie postój sprzętu wykonawcy, o czym będzie informować ustawiony znak zakaz postoju i zatrzymywania, z odpowiednią tabliczką określającą datę obowiązywania.

Pojawią się także utrudnienia dla pieszych i rowerzystów, w postaci wygrodzonych zaporami lub oznakowanych pachołkami drogowymi, węży do pompowania wody lub nieczystości, które mogą się czasowo pojawić na chodnikach, ale także na ścieżkach gruntowych, w sąsiedztwie których prowadzone będą roboty. Prace prowadzić będzie MPWIK Sp. z o.o. w Lublinie

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Charytatywny Piknik Rodzinny na leczenie Paulinki Tarasiuk
V Międzynarodowy Dzień Slow Joggingu w Ogrodzie Botanicznym UMCS
GÓRKI I DOLINY „festiwal” przyrody Lublina 2022
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
LubYouTub – jedyne takie wydarzenie w Lublinie