Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Polichna: Jedna osoba nie żyje, a trzy trafiły do szpitala po zderzeniu ciężarówki z osobówką AKTUALIZACJA

W porannym wypadku na drodze krajowej nr 19/74 zginęła jedna osoba, a trzy trafiły do szpitala. Droga pomiędzy Kraśnikiem a Modliborzycami jest całkowicie nieprzejezdna.

Znamy więcej szczegółów porannego wypadku na drodze krajowej nr 19/74 w miejscowości Polichna.

Jak nas poinformował st.asp. Janusz Majewski z kraśnickiej Policji, kierujący autem marki Mazda, jadąc w kierunku Rzeszowa, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym marki Daf. Po zderzeniu pojazd osobowy wypadł z drogi. W zdarzeniu brał udział jeszcze trzeci pojazd, został on nieznacznie uszkodzony.

– Pojazdem podróżowały cztery osoby. Śmierć na miejscu poniósł młody mężczyzna, zaś trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala. Trwa ustalanie tożsamości osób podróżujących pojazdem – wyjaśnia st.asp. Janusz Majewski.

Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Policjanci skierowali ruch na objazdy przez Wojciechów w gminie Szastarka. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 10.

AKTUALIZACJA

09:05
W rejonie zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy. W wypadku śmierć poniósł 26-letni mężczyzna. Jak informuje st.asp. Janusz Majewski z kraśnickiej Policji osoby podróżujące mazdą jechały w góry na wypoczynek.

2017-01-14 08:25:37
(fot. Auto Hol Kraśnik, Policja Kraśnik)

61 komentarzy

  1. Nie trawie tego społeczeństwa…. wyrażacie swoje krytyczne opinie, ale na podstawie czego? Nikt z was nie był na miejscu, nikt nie widział jak do tego doszło, nikt nie widział jak wygląda droga, nikt nie wie jak szybko jechali…. Widzieliście kiedyś jak wygląda czołowe zderzenie przy prędkości 50km/h – szok. A przy takich warunkach nie ma jak hamować. Brak słów na takie komentarze… a Pan niech zabierze go do siebie. Pzdr.

  2. słuchy doszły ze jechali na skoki do Wisły…ponoc z Wawolnicy

  3. Wyrazy wspolczucia dla rodzinny i bliskich mlodego czlowieka ktory zginal. Szkoda rowniez kierowcy, ktory napewno bardzo cierpi, a przed nim spotkanie z wymiarem sprawiedliwosci i w efekcie wyrok w zawieszeniu. A pewnie nie chcial tego i bardzo nie zawinil. Solidaryzuje sie w wszytkimi uczestnikami wypadku. Jedna rzecz mnie tylko zastanawia, poniewaz uszkodzenia auta nie wskazuja na takie obrazenia. czy pasazer miall zapiete pasy bezpieczenstwa ??

Z kraju