Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Po zderzeniu jedno z aut rozpadło się na kawałki. Droga jest całkowicie zablokowana (zdjęcia)

Groźny wypadek na wjeździe do Janowa Lubelskiego. Przez kilka godzin droga w tym miejscu będzie całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 20 w miejscowości Borownica koło Janowa Lubelskiego. Na drodze krajowej nr 19/74 Kraśnik – Janów Lubelski zderzyły się dwa samochody osobowe: oba marki toyota. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, w wyniku zderzenia pojazdów, jeden z nich rozpadł się na kilka części. Uszkodzony został też jadący tuż obok nissan. Z dotychczas przekazanych nam informacji wynika, że poszkodowane zostały cztery osoby, z czego część z nich odniosła poważne obrażenia ciała.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

(fot. nadesłane – Bartłomiej, Auto Łysiak Assistance – Pomoc drogowa, agent Factum Car – auto zastępcze z oc sprawcy)

36 komentarzy

 1. widać jasno i wyraźnie, że rozpadł się Yaris „muzgi” jedne…

  • Głupi jesteś jak but żadne auto się nie rozpadło. Toyota Yaris poprostu sie jej tył tak wbił (złożył) ale na zdjęciu wygląda to jak by się rozpadło na pół..

 2. On się raczej poskładał do gabarytów smarta a to co się tam poniewiera to części które dokręca się do tego z czego została konserwa.

 3. Grabarz (z certyfikatem) samotnie utrzymujący dzieci

  „…część z nich odniosła poważne obrażenia ciała” – czy to znaczy, że spodziewany jest ich stan stabilny ?

 4. Jedna osoba nie żyje…

 5. Więcej idzie się dowiedzieć wiarygodnych informacji z komentarzy droga redakcji, bo to ci jest w artykule to kompletna bzdura, tylko to że był wypadek jest prawda, a wiem co pisze bo stałem pierwszy przed tym wypadkiem, ale jeszcze na głowę nie upadlem żeby robić sensacje z czyjejś tragedii a już napewno robić zdjęcia aut z nr tablic, przecież mamy RODO, ale Janów Lubelski to nie Unia Europejska tu nikogo prawo nie obowiązuje, normalnie jazz

 6. ta reklama na zdjęciach z wypadku to obrzydliwość!!!!

 7. Dyrdymałko Eustachy

  @ja – piszesz, że „reklama na zdjęciach z wypadku to obrzydliwość” – przecież to nie fotograf wybrał miejsce wypadku, a że reklama tam była „od zawsze” to nawet nie wolno jej pomijac, czy chociażby „zacieniać” jak to ma miejsce z facjatami gapiów.

  • o jejku! ostatkiem sił postaram się być wyrozumiały dla Ciebie. Obejrzyj kilka ostatnich zdjęć. Jest na nich cyfrowo naniesiona reklama firmy zajmującej się ubezpieczeniami komunikacyjnymi.

 8. Gratuluję rozumu temu pajacowi od kryptoreklamy