Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Perła pozostanie sponsorem lubelskiego żużla na dłużej. Podpisano umowę na trzy sezony

Perła – Browary Lubelskie podpisała nową umowę sponsorską z lubelskim klubem żużlowym. Browar będzie wspierał żółto – biało – niebieskich przez najbliższe trzy sezony.

Browar Perła postanowił dalej wspierać finansowo lubelski żużel. Podpisana właśnie została nowa umowa sponsorska, tym razem długoterminowa, gdyż obowiązująca przez najbliższe trzy lata. W ten sposób firma postanowiła okazać solidarność partnerowi biznesowemu i pomóc klubowi w budowaniu stabilnej bazy sponsorów i zaplecza finansowego, co ma ułatwi mu realizację celów sportowych.

– Z lubelskimi żużlowcami jesteśmy od ich powrotu do ligowych rozgrywek w 2017 r. Jesteśmy dumni, że również dzięki naszej pomocy klub tak szybko awansował do Ekstraligi. Teraz, w tym trudnym dla wszystkich okresie spowodowanym epidemią, po raz pierwszy podpisaliśmy umowę długoterminową, przedłużając naszą współpracę aż do zakończenia sezonu 2022, oczywiście z możliwością dalszej kontynuacji – informuje Andrzej Rutkowski, Dyrektor Generalny Perła – Browary Lubelskie S.A.

Na razie marka Perła będzie obecna na stadionie żużlowym jedynie na materiałach reklamowych. Jednak po zniesieniu ograniczeń związanych z epidemią, na stadionie ma również powrócić możliwość zakupu produktów produkowanych przez browar.

Perła pozostanie sponsorem lubelskiego żużla na dłużej. Podpisano umowę na trzy sezony

(fot. nadesłane)

11 komentarzy

 1. SUPER. Tak trzymać. Trzeba sponsorować chłopaków, którzy w tym sporcie narażają życie.
  Może Pan multimilioner coś dorzuci z „działki” dla piłkarzy ??????? Tak jak on chodziłem na ” MOTOR” jeszcze na Kresową. ALE na żużel też. ( ŻEBY nie siedzieć na wirażu przychodziło się 2 godziny przed zawodami i…. o dziwo na ” nogę też !!! )

 2. Kto to jeszcze pije

  • Ja. Odkąd pamiętam to tylko piwo z LUBLINA. Inne to jakieś piwopodobne, wodniste napoje .
   CHMIELAKI są na Lubelszczyźnie nie przez przypadek !!! ( Jasne Pełne. Koziołek no i PERŁA )

   • Haha… Perła to taki sam piwopodobny twór, jak te o których wspominasz 🙂 Takie Ruskoje Igristoje wśród piw. No ale tak to jest, jak człowiek jedyne co zna to eurolagery, które smaku nie mają i trzeba je pić jak najmocniej schłodzone. Skoro już o Chmielakach wspominasz, to spróbuj tam prawdziwego piwa, którego na festiwalu nie brakuje. Fakt, zapłacisz trochę więcej, ale przynajmniej poczujesz prawdziwy smak piwa i porządny chmielowy aromat.

    • NA chmielakach w Krasnymstawie byłem kilka razy . Jak z piwem był problem ( za czasów komuny ) kupowałem w PEWEXIE jakiś CARLSBEG albo HEINEKEN ( 30 centów za puszkę ) i… jak dla mnie były kwaśne. Może to kwestia przyzwyczajenia do LUBELSKIEGO smaku. Nie neguję Twojego gustu. Swego czasu jeździłem po ten napój do Warszawy i… jeszcze biały ŻYWIEC podchodził. ( Takie wagary z kumplem W CZASIE NAUKI W Technikum i na Polibudzie . Takie były czasy ) Wiem, że teraz są małe, prywatne, rodzinne browary.. Może masz rację. Warto spróbować czegoś nowego. Pozdrawiam PIWOSZA .

  • Własnie wróciłem z ŻABKI i spożywam. Dziś tylko trzy bo … święto .

 3. Perła ,harnaś,tatra jeden hu.

 4. Perła była dobra 25 lat temu teraz to to koło piwa nie stało.

 5. Skoro PERŁA sponsoruje żużlowców podtrzymując wieloletnie tradycje tego sporu w Lublinie to… niech się leje strumieniami na wszystkich dużych, sponsorowanych imprezach i… małych grilowych spotkaniach LUBELAKÓW.. Nowo przyjezdni niech pija co chcą . Tylko dykty i acnosanu nie polecam bo to chyba jakieś trojące jest !!!

 6. Warczcie chłopaki a jak będzie mało to perła przywróci całonocne dyskoteki.

 7. Od dziś nie pije perły ,sam sobie zrobię z półproduktów

Wiadomości z info112