690 680 960

Zderzenie dwóch aut na ul. Lwowskiej w Lublinie. Są utrudnienia

Dwa samochody osobowe zderzyły się po południu w Lublinie. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 16:30 na skrzyżowaniu ulic Lwowskiej i Kalinowszczyzna w Lublinie. Zderzyły się dwa samochody osobowe: mazda 323 i citroen c3. Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia, kierujący mazdą wyjeżdżając z ulicy Kalinowszczyzna zamierzał skręcić w lewo w stronę ronda przy zamku. W momencie wykonywania manewru zderzył się z jadącym od strony al. Tysiąclecia citroenem.

Na miejsce przyjechała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Dwie osoby podróżujące citroenem zostały przewiezione do szpitala. Nie doznały one poważniejszych obrażeń, jednak wymagane były szczegółowe badania. Jak tłumaczył kierujący mazdą najprawdopodobniej oślepiło go ostre słońce i dlatego nie zauważył jadącego citroena.

W miejscu wypadku wciąż czynności prowadzą funkcjonariusze policji. Występują spore utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest przejazd od strony zamku w ulicę Lwowską, auta kierowane są objazdem przez ulicę Kalinowszczyzna. Również z ulicy Kalinowszczcyzna nie ma wyjazdu w prawo w ulicę Lwowską. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 18:30.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od czytelników. DZIĘKUJEMY!

Zderzenie dwóch aut na ul. Lwowskiej w Lublinie. Są utrudnienia

(fot. lublin112)
2014-03-30 17:46:25

4 komentarze

  1. Na 3 fotce babcie juz klepią dziesiątki za poszkodowanych?:)

  2. Ale urwał !

  3. Nie jest to bezpieczny wyjazd, trzeba przyznać. Trzeba się mocno wychylać, w dodatku jest tam ustawione przejście w fatalnym miejscu, skręcając w prawo w Kalinowszczyznę nie widać przejścia bo jest ono w zasadzie na łuku, raz potrącił bym tam pieszego bo nie ma możliwości zobaczyć czy ktoś stoi przy przejściu czy przez nie przechodzi dopóki nie jesteśmy kilka metrów przed nim. Dobrze że nic nie jechało z poprzedniego kierunku bo musiałem uciekać na pas do jazdy w drugim kierunku. Uważam, że powinno być zlikwidowane albo na rzecz kładki/przejścia podziemnego albo przesunąć je bliżej tak żeby było je widać.

  4. fotka nr 12 mnie rozwala. Kondycja na 100% pewnie

Kursy walut

  • USD 3.981zł 0.84%
  • GBP 5.035zł 0.57%
  • EUR 4.3492zł 0.38%
  • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas