Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

W Felicity już kradną. Złodziejka przyjechała aż z Przeworska. Kradła w całej Polsce

Policja przyjmuje już pierwsze zgłoszenia przypadków kradzieży w Felicity. Wpadła notoryczna złodziejka, która przyjechała aż z Przeworska.

W piątek lubelscy policjanci zostali powiadomieni przez obsługę perfumerii Sephora znajdującej się w nowym centrum Handlowym na Felinie, o ujęciu kobiety, którą przyłapano na kradzieży perfum. Najczęściej w tego typu przypadkach sprawca dostaje mandat i sprawa zostaje zakończona, jednak ze względu na to, iż wartość towaru wynosiła blisko 600 złotych oraz podczas przeszukania kobiety, funkcjonariusze ujawnili u niej niewielką ilość marihuany, zadecydowano o jej przewiezieniu na komisariat.

Sprawczyni kradzieży nie posiadała przy sobie dokumentów, podała jednak dane osobowe, z których wynikało że jest mieszkanką Lublina i ma 34 lata. W tym czasie gdy kobieta była przesłuchiwana, do pokoju weszła jedna z funkcjonariuszek, która przypomniała sobie, że już w przeszłości była ona przez nią zatrzymywana za podobne kradzieże. Wtedy też wyszło na jaw, że złodziejka podała fałszywe dane osobowe. W rzeczywistości ma 30-lat i jest mieszkanką Przeworska w województwie podkarpackim.

Dodatkowo okazało się, że kobieta jest poszukiwana przez Sąd do odbycia kary więzienia za wcześniejsze kradzieże. Policjanci ustalili, że jest ona poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Warszawie za liczne kradzieże, których dopuściła się także w tym mieście Teraz oprócz tego będzie odpowiadać za posiadanie marihuany i fałszowanie dokumentacji. Kobieta trafiła do aresztu. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. lubelskie.lu)
2014-03-30 15:00:00

2 komentarze

  1. Przyjechała na gościnne występy, naszym rodzimym „galeriankom” robić konkurencję i i dobra Bozia wpadką skarała.
    Chociaż nie jestem pewien, czy przypadkiem od kradzieży nie ma innego specjalisty wśród świętych.
    Kieds słyszałem o Św, Antonim ale stary jestem i mogę się mylić.

  2. Święty Antoni to patron od zguby a od złodziejstwa może też jakiś tam jest.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo