Czesio z Milejowa gwiazdą internetu. Nie chcieli go w tv, pokochali internauci

Pracujący kilometr pod ziemią górnik wystąpił w programie tv z własną interpretacją piosenki „Kolorowe Sny” Internet oszalał na jego punkcie.

Pochodzący z Milejowa młody górnik z Bogdanki, postanowił spróbować swoich sił jako gwiazda muzyki disco. Zgłosił się do popularnego programu stacji PoloTV, gdzie wystąpił w programie Disco Star. Jest to talent show, w którym uczestniczą młodzi wokaliści oraz osoby, które chcą swoja przyszłość związać właśnie z muzyką. Łukasz Iwanicki, gdyż tak się nazywa górnik, stanął przed jurorami i zaprezentował swoje wykonanie piosenki „Kolorowe Sny” zespołu Just5.

Występ 28-letniego Łukasza oceniali Marcin Miller lider grupy Boys oraz Paweł Jasionowski z zespołu Masters. Choć jak sami przyznali spodobał im się pokaz, to jednak zdecydowali że Łukasz odpadnie z programu. -Przyjemnie się poczułem że przychodzi facet, górnik, śpiewa, wszystko ma gdzieś i chce się pokazać- tłumaczył Miller. -Jak ktoś przychodzi i nie umie śpiewać to mi się nie podoba, lecz to mi się podobało. Jednak brakuje Ci umiejętności wokalnych i nie ma szans żebyś przeszedł dalej –dodał Jasionowski.

Jednak mimo że mieszkaniec naszego regionu nie dostał się do dalszej części programu, to jego zaledwie minutowy występ zrobił furorę wśród internautów. Przez zaledwie trzy dni występ obejrzało już blisko 40 tysięcy osób. A Wam jak się podoba jego występ?

(fot. wideo – Polotv)

Zobacz również

21 komentarzy

 1. generalnie zgadzam się z p.Marianem…ale popłakałąm się ze smiechu…szacun za wielką odwagę w robieniu z siebie błazna..

 2. Super ,to prosty chłopak !

 3. Ludzie nie znacie chłopaka a wypisujecie takie komentarze to,że wystąpił i zaśpiewał jak zaśpiewał nie oznacza że jest chory czy że jest błaznem,po prostu chciał to zaśpiewał wielki szacunek dla niego za odwagę.Większość ludzi w naszym beznadziejnym kraju ocenia ludzi bezpodstawnie bo zobaczy coś,co mu nie wychodzi i wtedy trzeba zmieszać go z błotem.Dlaczego nikt nie pomyśli spoko człowiek spełnia swoje marzenia i chociaż śpiewać nie potrafi to z pewnością ma inne zalety.Ja osobiście go podziwiam i właśnie tacy ludzie mają największą wartość.

 4. jaki zjeb… no comment

 5. do Paweł… obsr..ał bys sie i popuśćił na jego miejscu

 6. nieżle to muj tata

 7. Witam ni cóż każdy jest jaki jest ale nie każdy ma odwagę pokazać się nawet z tej drugiej strony co niektórym wydaje się że są ok i nienaganni ale czy mieli by odwagę ponad wszystko wystąpić akurat tak się składa że Łukasz zmienił pracę pracuję zupełnie w innej branży i dobrze mu idzie jest dobrym i rzetelnym pracownikiem może w disco nie zrobi kariery bynajmniej próbował miał byś tyle odwagi jeden z drugim wszystkim się wydaje że jest jeden z drugim lepszy spójrz w lusterko i zadaj sobie pytanie nie ocenia się nikogo jak się nie zna nikt nie ma takiego prawa chłopak podchodzi do siebie z dystansem potrafi zwrócić uwagę na siebie i nikt nie jest idealny wygląd to nie wszystko ważne jakim się jest człowiekiem pozdrawiam

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7816zł -0.43%
  • GBP 5.2474zł 0.46%
  • EUR 4.5474zł -0.02%
  • CHF 4.1348zł 0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja