Ponad 2 promile alkoholu miała w organizmie kierująca oplem 44-letnia mieszkanka powiatu lubelskiego. Kobieta poruszała się po drodze stwarzając zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu. W jednym z kół pojazdu nie było ciśnienia.
Blisko 4,1 promila alkoholu w organizmie miał kierujący traktorem, zatrzymany wczoraj w Mieczysławce. 40–latek uszkodził ciężką maszyną blisko 20 metrów ogrodzenia. O jego wyczynach policjantów zaalarmowali mieszkańcy wsi.
W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich na kolejną edycję MotoShow. W tym roku czekają na was przeróżne atrakcje, a w tym konkursy o tematyce motocyklowej.
W czwartek nad ranem na al. Solidarności w Lublinie zderzyły się dwa auta. Przyczyną zdarzenia było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.
Bociany w Zastawkach pod Chodlem doczekały się dzisiaj pierwszego potomka! 7 maja doszło do wyklucia się bocianiego malucha. Gospodarze strony, na której można podglądać bocianią rodzinkę, udostępnili wideo z tego wydarzenia.
W środę około godziny 21:30 w Osmolicach wybuchł pożar w szopie z drewnem. W akcji gaśniczej uczestniczyło kilka zastępów strażaków.
Wczorajszej nocy podczas przemytu wpadło trzech mężczyzn. Znaleziono przy nich dużą ilość papierosów.
W najbliższą sobotę odbędzie się nabór chętnych do lubelskiego Związku Strzeleckiego "Strzelec". Jest to wyjątkowa szansa dla wszystkich, którzy chcą przeżyć niesamowite przygody i należeć do formacji mundurowej.
Lekko uszkodzone auta, jednak olbrzymie utrudnienia w ruchu. Tak wyglądało popołudnie na lubelskim miasteczku akademickim.
W imieniu organizatorów zapraszamy na 2. Rajd mjr cc. Hieronima Dekutowskiego “Zapory” Akcja Most I, Bełżyce 2014.
Dzisiejszej nocy doszło do napadu na jeden z lokali w centrum Lublina. Sprawców zatrzymali strażnicy miejscy.
Jeszcze jest możliwość zapisania się na Drugi Maraton Lubelski, który 11 maja w niedzielę pobiegnie ulicami Lublina. Ważna informacja dla kierowców - będą utrudnienia w ruchu w całym mieście.
Do Lublina dotarły pierwsze przegubowe trolejbusy. W piątek zostaną zaprezentowane mieszkańcom.
Policyjny wideorejestrator zarejestrował "wyczyny" dwóch motocyklistów na krajowej 17. Kierujący hondą jechał z prędkością 146 km/h, natomiast jego 34-letni kolega z gminy Hrubieszów z prędkością 164 km/h.
Do groźnie wyglądających kolizji drogowych doszło wczoraj na terenie powiatu krasnostawskiego. W Zakręciu zderzyły się trzy pojazdy, a w Izbicy kierujący iveco zjechał na pobocze i uderzył w betonowy słup.