Dzisiaj po południu na al. Solidarnosci w Lublinie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Jednym z nich było auto nauki jazdy.
Dzisiaj po południu na trasie do Łęcznej zderzyły się dwa samochody. Kierowca jednego z nich był pijany.
Po południu na ul. Andersa w Lublinie samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w mur. Ranna została kierująca autem.
W piątek około godziny 11:15 na rondzie przy makro doszło do zderzenia dwóch aut. Jedno z nich dachowało.
Wczoraj na drodze wojewódzkiej W-811 samochód marki Renault uderzył w drzewo. Z relacji świadków wynikało, że bezpośrednio po zdarzeniu z auta uciekło czterech mężczyzn.
Dzisiejszej nocy kolejne duże dzikie zwierzę odwiedziło Lublin. Niestety nie przeżyło wędrówki.
Nieuczciwi pracownicy warsztatu samochodowego zamiast naprawiać usterki wymontowywał z aut katalizatory. 42 latek i jego młodszy kompan mają na swoim koncie cztery przestępstwa.
Obywatelskim ujęciem zakończyła się podróż dla nietrzeźwego kierowcy. 45 – letni mężczyzna kierujący pojazdem marki Daewoo Tico został ujęty przez dwóch mieszkańców Chełma.
Dzisiaj po północy, mężczyzna widząc że pijany kierowca usiłuje wsiąść do samochodu, zabrał mu kluczyki a o wszystkim powiadomił organy ścigania.
Dzisiaj po południu na ul. Wyzwolenia w Lublinie dachował samochód osobowy. Kierującej nic poważnego się nie stało.
Na wszystkie wydarzenia w Muszli Koncertowej w Ogrodzie Saskim obowiązuje wstęp wolny. Zachęcamy do zapoznania się z programem występów.
W czwartek po południu na Placu Łokietka w Lublinie mężczyzna oblał się benzyną. Szybka interwencja Straży Miejskiej zapobiegła tragedii.
Na naszego redakcyjnego maila przyszedł dzisiaj link do filmu, na którym widać jak kierowca volvo wyprzedza inny pojazd na przejeździe kolejowym. Do zdarzenia doszło w Strzeszkowicach.
Pod zarzutem spowodowania wypadku w stanie nietrzeźwości do policyjnego aresztu trafił 21-letni mieszkaniec gm. Skierbieszów. Mężczyzna mając w organizmie blisko promil alkoholu doprowadził do czołowego zderzenia z volkswagenem passatem.