Rodziny z dziećmi oraz wszystkich wielbicieli zwierząt zapraszamy na kolejną Wystawę Zwierząt Egzotycznych, która odbędzie się 17 i 18 maja w GALI na poziomie I.
To o czym jeszcze kilka dni temu zapewniały służby Zarządzania Kryzysowego, czyli że nasz region jest bezpieczny i nie ma mowy o powodzi, dzisiaj jest już nieaktualne. Zbliża się wielka fala.
Dwa samochody ciężarowe zderzyły się dzisiaj w południe za Rykami. Jedna osoba została ranna.
Grupa nastolatków kamieniami powybijała szyby na dworcu kolejowym w Lublinie. Zostali zatrzymani.
Dwie osoby trafiły do szpitala, po tym jak opel uderzył w volvo. Wszystko działo się dzisiaj przed południem.
Dzisiaj po południu na al. Spółdzielczości Pracy samochód osobowy uderzył w latarnię i wylądował na drodze serwisowej. Były spore utrudnienia w ruchu.
Dzisiaj przed południem, na al. Kraśnickiej w Lublinie doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Na szczęście nikt nie został ranny.
Ponad tysiąc paczek papierosów i 20 litrów alkoholu bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli wczoraj łukowscy policjanci. Taką ilość kontrabandy przechowywali trzej mieszkańcy powiatu łukowskiego.
Bez prawa jazdy, niesprawnym autem, trójka dzieci bez fotelików - tak jechała 32-latka. „Ja muszę tak jeździć” zakomunikowała.
Obfite opady deszczu a także silne i porywiste wiatry – taką pogoda ma występować dzisiaj w naszym regionie. Dla kierowców oznacza to jedno, warunki do jazdy będą fatalne.
Dzisiaj policjanci będą szczególnie przyglądać się poczynaniom pieszych. Ich wykroczenia zostaną surowo rozliczane.
Wczoraj w Brodzicy samochód osobowy uderzył w betonowy przepust. Powodem była zbyt duża prędkość.
Połamane drzewa, uszkodzone budynki a także zatarasowane drogi. Wichury w Lublinie oraz okolicach dają się we znaki.
Dzisiaj po południu samochód osobowy wypadł z drogi i wylądował na jednej z posesji. Za kierownicą siedział 16-latek.
Jeżeli lubicie kajaki a do tego drzemie w Was żyłka ekologiczna, a nie macie pomysłu na najbliższą sobotę, to jest to propozycja dla Was. Można się jeszcze zapisać na bezpłatny ekospływ z Kajakowym Patrolem 17 maja.